جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

مسابقات ورزشی جام حماسه 9‌ دی در شهرستان گرمی برگزار شد - خبر

 

 

مسابقات ورزشی جام حماسه 9‌ دی در شهرستان گرمی برگزار شد

مدیر تربیت‌بدنی سپاه شهرستان گرمی گفت: مسابقات جام حماسه 9 دی در بین ورزشکاران بسیجی شهرستان گرمی با شرکت پرشور ورزشکاران برگزار شد.

مسابقات ورزشی جام حماسه 9‌ دی در شهرستان گرمی برگزار شد

 

محمد خوش‌سیما اظهار داشت: مسابقات جام حماسه 9‌دی در شهرستان گرمی توسط تربیت‌بدنی سپاه گرمی در 15 رشته ورزشی با شرکت بیش از دوهزار ورزشکار بسیجی برادر و خواهر برگزار شد.
 
وی افزود: این رقابت‌ها به دلیل حضور قهرمانان کشوری و استانی از معتبرترین مسابقات شهرستان گرمی تلقی می‌شود و از تمام ظرفیت‌ شهرستان برای برگزاری مناسب این رقابت‌ها استفاده شد.
 
مدیر تربیت بدنی سپاه شهرستان گرمی تصریح کرد: این مسابقات به علت استقبال مناسب ورزشکاران و استفاده از تمام ظرفیت موجود در شهرستان با تعامل مناسب تربیت‌بدنی سپاه و اداره ورزش و جوانان همراه بود و مسابقات در بیشتر رشته‌ها در باشگاه‌های ورزشی متعلق به اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، خوش‌سیما اضافه کرد: مسابقات ورزشی بسیج جام گرامی‌داشت حماسه 9دی در 15 رشته ورزشی شامل کاراته، فوتسال، والیبال، کاراته، ووشو، بوکس، تیراندازی، آمادگی جسمانی، کوه‌نوردی، کشتی ، سوارکاری، دومیدانی، کوه‌پیمایی و پیاده‌روی در هوای برفی و تنیس‌ روی میز برگزار شد.