جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

مسابقات قهرمانی فوتسال سال آینده در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات قهرمانی فوتسال سال آینده در اردبیل برگزار می‌شود

دبیر کمیته هیات فوتسال استان اردبیل گفت: مسابقات قهرمانی فوتسال رده سنی جوانان استان اردبیل با حضور ۱۸ تیم بعد از پایان فرودین ماه برگزار می‌شود.

مسابقات قهرمانی فوتسال سال آینده در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا وفادار گفت: مسابقات قهرمانی فوتسال رده سنی جوانان استان اردبیل با حضور ۱۸ تیم بعد ازپایان فرودین و ریشه کن شدن ویروس کرونا برگزار می‌شود.
 
او افزود: امسال مرحله نهایی مسابقات لیگ مناطق امید‌های کشور با ۱۳ بازی به میزبانی اردبیل برگزار شد و در این مسابقات تیم‌های آذرخش بندر عباس و آبی پوشان اصفهان و وحدت اردبیل و مقاومت اردبیل به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند و این تیم‌ها به لیگ دسته اول امید‌های کشور راه یافتند.
 
دبیر کمیته هیات فوتسال استان اردبیل افزود: مسابقات قهرمانی رده سنی نونهالان استان نیز با حضور ۲۴ تیم برگزار که ۷۱ بازی انجام شد و تیم‌های میثاق پارس آباد و فولاد اردبیل و قرآنیان خلخال مقام‌های اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.
 
وفادار گفت: مسابقات قهرمانی رده سنی نوجوانان استان اردبیل با شرکت ۱۹ تیم برگزار که ۴۸ بازی انجام شد و تیم‌های برتر به مرحله بعدی راه یافتند.
 
او از برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی استان رده سنی امید با حضور ۱۰ تیم در سال آینده خبر داد و افزود: مسابقات قهرمانی لیگ برتر استان با شرکت ۹ تیم بصورت رفت و برگشت با ۳۸ بازی برگزار گردید و تیم‌های بازرگانی رجبی بیله سوار و میثاق اردبیل به فینال این رقابت‌ها صعود کردند.