جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مسابقات قرآن کریم در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات قرآن کریم در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل، اذان و دعاخوانی در اردبیل برگزار می‌شود.

مسابقات قرآن کریم در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام مهدی ستوده پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات قرآنی در اردبیل اظهار داشت: مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل، اذان و دعاخوانی با حضور شرکت‌کنندگان برگزیده در مسابقات شهرستانی ر اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی از هماهنگی وآمادگی کامل برای برگزاری این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: این مسابقات در رشته‌های یادشده روز جمعه 14 تیرماه در محل مهدیه اردبیل با حضور راه یافتگان نفرات برتر مسابقات شهرستانی برگزار خواهد شد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل افزود: کمیته‌های پشتیبانی، فرهنگی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی  و سایر کمیته‌ها نیز در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مسابقات  تشکیل شده و نیز هماهنگی‌های لازم در خصوص استقبال و اسکان داوران غیربومی این مسابقات نیز تدارک دیده شده است.
 
 ستوده بیان کرد: مسابقات رشته مفاهیم و تفسیر قرآن کریم نیز روز پنج شنبه 20 تیرماه امسال در محل آستان مقدس امامزاده صالح(ع) اردبیل برگزار خواهد شد که در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم انجام شده است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل تصریح کرد: شرکت‌کنندگان راه یافته به مرحله استانی لازم است در آزمون ورود به مسابقات  که به صورت الکترونیکی در محل مسابقات خواهد بود شرکت کنند.