جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مسابقات قرآنی دانش‌آموزان استان اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات قرآنی دانش‌آموزان استان اردبیل برگزار می‌شود

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مسابقات قرآنی دانش‌آموزان استان اردبیل برگزار می‌شود و دو هزار دانش‌آموز دختر در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند.

مسابقات قرآنی دانش‌آموزان استان اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، غلامحسن خلیلی محسنی بعد از ظهر امروز در مراسم جشن یک هزار نفری منتظران مهدی در اردبیل اظهار داشت: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته  به مناسبت فرارسیدن ایام شعبانیه و نیمه شعبان جشن یک هزار نفری منتظران مهدی در اردبیل برگزار شد.
 
وی بیان کرد: 500 دانش‌آموز ابتدایی و دوره اول متوسطه در این جشن شرکت کردند و در تلاش هستیم این فرهنگ قرآنی و معنویت را در استان نهادینه کرده و در توسعه چنین برنامه‌هایی در ایام مختلف به  بهترین شکل ممکن عمل کنیم که این مسئله برای ما حائز اهمیت است.
 
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مسابقات قرآنی دانش آموزان استان اردبیل برگزار می‌شود و دو هزار دانش‌آموز دختر در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در زمینه برگزاری این مسابقه اندیشیده شده است.
 
خلیلی محسنی تصریح کرد: آشنایی دانش‌آموزان و نسل جدید جامعه با سیره ائمه اطهار(ع) برای ما یک اولویت اساسی است و در این زمینه برنامه‌ریزی برای دستیابی به اهداف مورد نظر اولویت اساسی بوده و در این زمینه اقدامات و تلاش‌های امام جمعه اردبیل در برگزاری این جشن بزرگ شایسته تقدیر است.