جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مسابقات قایقرانی آبهای آرام کشور از فردا آغاز می‌شود - خبر

 

 

مسابقات قایقرانی آبهای آرام کشور از فردا آغاز می‌شود

رئیس هیأت قایقرانی استان اردبیل گفت: مسابقات قایقرانی آبهای آرام کشور در بخش بانوان از فردا در دریاچه آزادی تهران آغاز می‌شود.

مسابقات قایقرانی آبهای آرام کشور از فردا آغاز می‌شود

 

مرتضی قاطع با اشاره به حضور قایقرانان بانوی استان اردبیل در مسابقات قایقرانی آب‌های آرام کشور، اظهار کرد: این مسابقات از فردا به مدت 3 روز در دریاچه آزادی تهران پیگیری خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه این مسابقات تا 12 آبان ماه ادامه خواهد داشت، افزود: برای حضور در این رویداد مهم از 16 استان کشور اعلام آمادگی شده و پیش بینی می‌شود بیش از 160 قایقران در رقایت‌های آب‌های آرام کشور حضور داشته باشند.
 
رئیس هیأت قایقرانی استان اردبیل ادامه داد: تیم‌های بوشهر، زنجان، اردبیل، کردستان، خوزستان، اصفهان، تهران، توابع تهران، گیلان، همدان، کرمانشاه، قزوین، هرمزگان، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی در این دوره از مسابقات حضور خواهند یافت.
 
قاطع ادامه داد: به دنبال تعطیلی چندین ساله فعالیت‌های هیأت قایقرانی استان اردبیل در بسیاری از رشته‌ها تمرینات ورزشکاران در حالت رکود قرار داشت اما خوشبختانه در ماه‌های اخیر تمرینات و برنامه‌های مناسبی برای احیای این رشته ورزشی در استان انجام پذیرفته و امیدوار به نتیجه دادن اقدامات و کسب موفقیت‌های بیشتر از قایقرانان استان اردبیل هستیم.
 
وی بیان کرد: در شرایط فعلی تمرکز اصلی هیأت قایقرانی استان اردبیل توجه به سنین پایه بوده و سعی شده است تا از حضور این قبیل از ورزشکاران در مسابقات مختلف استفاده شود تا با افزایش انگیزه و تجارب لازم، زمینه موفقیت قایقرانان اردبیلی در مسابقات باشگاهی مهیا شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس هیأت قایقرانی استان اردبیل با اشاره به حضور 4 قایقران اردبیلی در مسابقات قهرمانی کشور، افزود: در این دوره از رقابت‌ها تیم اعزامی از استان اردبیل به عنوان یکی از جوان‌ترین تیم‌های حاضر معرفی شده به طوری که در ترکیب نهایی تیم قایقرانی بانوان اردبیل یک ورزشکار مستعد 12 ساله نیز قرار گرفته است.