رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

مسابقات دانشجویی موشک‌های کاغذی در اردبیل برگزار شد - صفحه اصلی

 

 

مسابقات دانشجویی موشک‌های کاغذی در اردبیل برگزار شد

مسابقات دانشجویی موشک‌های کاغذی در اردبیل برگزار شد


به همت دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل مسابقات دانشجویی موشک‌های کاغذی توسط معاونت سمای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد.

مسابقات دانشجویی موشک‌های کاغذی در اردبیل برگزار شد

در این رقابت‌ها که عصر امروز به انجام رسید، دبیر اجرایی مسابقات و دبیر شورای پژوهشی سمای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو بخش دانشجویی و دانش‌آموزی ویژه دانشجویان و دانش‌آموزان سما برگزار شد، اظهار کرد: 507 نفر شرکت‌کننده در قالب 87 دانشجو و 420 دانش‌آموز در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند که نهایتاً 207 نفر در قالب 27 دانشجو و 180 دانش‌آموز به مرحله فینال راه یافتند.

هاشم پورزاهد با اشاره به برگزاری این مسابقات در مدت شش روز مقدماتی و یک روز فینال، هدف از برگزاری مسابقات موشک‌های کاغذی را آشنایی دانشجویان و دانش‌آموزان با امر اقدام‌پژوهی عنوان کرد و گفت: در هر بخش و مقطع تحصیلی به نفرات اول تا سوم لوح سپاس، هدیه نقدی و تخفیف شهریه اعطا می‌شود.

وی با بیان اینکه در روزهای آتی با برگزاری مراسمی از نفرات برتر تجلیل می‌شود، افزود: در بخش دانشجویی به ترتیب علی رحیمی‌نیا، علی‌عباس محمدعلیزاده و نوید کارآمد حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

دبیر اجرایی مسابقات و دبیر شورای پژوهشی سمای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تصریح کرد: در بخش دانش‌آموزی در مقطع ابتدایی به ترتیب آرمین کاظمی، فرهاد فلکی و جواد نعیمی رتبه‌های اول تا سوم، در مقطع متوسطه اول به ترتیب ارسلان گلنهالی، محمدرضا عزیزی و محمدرضا جوانشیر رتبه‌های اول تا سوم و در مقطع متوسطه دوم به ترتیب طاها قربانی، فرید کرمی و محمد نوید عبدالرحیمی رتبه‌های اول تا سوم را نصیب خود کردند.

پورزاهد در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در بخش دختران نیز زهرا نوروززاده از میان دانشجویان و مهسا غیبی و تارا وطن‌خواه از میان دانش‌آموزان شایسته تقدیر شدند.

وی اضافه کرد: بهزاد پاشانسب از مقطع متوسطه اول با رکورد 32.59 متر به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شد.