جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مسابقات دارت رنکینگ شمال‌غرب کشور در سرعین برگزار شد - خبر

 

 

مسابقات دارت رنکینگ شمال‌غرب کشور در سرعین برگزار شد

رئیس کمیته دارت هیأت انجمن‌های ورزشی استان اردبیل گفت: مسابقات دارت رنکینگ شمال‌غرب ایران در حضور 6 تیم به میزبانی شهرستان سرعین برگزار شد.

مسابقات دارت رنکینگ شمال‌غرب کشور در سرعین برگزار شد

محمدعلی پهناوربا اشاره به برگزاری مسابقات دارت رنکینگ شمال‌غرب ایران به میزبانی شهرستان سرعین، اظهار کرد: در این رقابت‌ها شاهد حضور دارت‌بازانی از 6 استان هستیم.

وی افزود: در پایان این رقابت‌ها در بخش آقایان، حسین پیشوائی از گیلان مقام اول، معین پوررحمت از گیلان مقام دوم و رامین ناصری از اردبیل و اسماعیل عاشوری از گیلان مقام سوم مشترک را کسب کردند.

رئیس کمیته دارت استان اردبیل ادامه داد: مراسم افتتاحیه مسابقات دارت رنکینگ شمال‌غرب ایران با حضور مسئوولین و ۵۷ دارت‌باز از ۶ استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، کردستان، گیلان و اردبیل برگزار شده و مرحله گروهی نیز در سالن شهدای شهرستان سرعین در حال برگزاری است.

پهناور با اشاره به دارت‌بازان برتر این دوره از رقابت‌ها در بخش بانوان، گفت: مرضیه قدرتی از استان گیلان قهرمان؛ شهلا رواجی از استان اردبیل نائب قهرمان و خانم‌ها افسانه صفری و روژین غفوری به ترتیب از استان‌های گیلان و کردستان سوم شدند.

وی یادآور شد: مسابقات دارت رنگینک مناطق کشور هر سال در سه مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول در استان گیلان با حضور تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان و تیم میزبان پیگیری شده و استان اردبیل نیز میزبان مرحله سوم خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس کمیته دارت استان اردبیل با اشاره به سطح فنی مطلوب مسابقات دارت رنکینگ شمال‌غرب کشور، بیان کرد: اکثر بازیکنان تیم ملی و قهرمانان کشوری از منطقه شمال غرب کشور هستند و این موضوع نشانگر استعدادهای شاخص ورزشی در شمال غرب کشور است.