جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

مسابقات بین‌المللی شش‌جانبه کاراته در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات بین‌المللی شش‌جانبه کاراته در اردبیل برگزار می‌شود

دبیر هیئت کاراته استان اردبیل گفت: فردا مسابقات بین‌المللی شش‌جانبه کاراته با حضور 70 نفر از منتخبان تیم‌ها در اردبیل برگزار می‌شود.

مسابقات بین‌المللی شش‌جانبه کاراته در اردبیل برگزار می‌شود

 ایرج عطایی صبح امروز در جریان بازدید عضو هیئت رئیسه فدراسیون کاراته کشور از اردوی تیم کاراته اردبیل اظهار کرد: قرار است با حضور تیم تهران منتخب جوانان، تیم مالزی، افغانستان، آذربایجان‌شرقی، و کردستان مسابقات کاراته بین‌المللی اردبیل در مجموعه ورزشی رضازاده اردبیل برگزار شود.

وی با بیان اینکه از زمان تغییر و تحول در هیئت کاراته استان اردبیل روند کارها و پیشبرد اهداف به سمتی بوده تا کاراته اردبیل ارتقاء یابد، گفت: کاراته اردبیل از رتبه 36 کشوری در سال‌های گذشته در مدت دو سال فعالیت جدید هیئت به رتبه هشتم رسیده است که جای قدردانی از زحمتکشان این عرصه دارد.

به گزارش فارس، دبیر هیئت کاراته استان اردبیل یادآور شد: سال گذشته هیئت کاراته استان میزبان تیم کاراته مالزی بود که نتایج آن را در مسابقات لیگ مشاهده کردیم که شاهد رشد فنی کاراته‌کاران اردبیلی بودیم.

عطایی ایران را در رشته کاراته جزء سرآمدهای دنیا اعلام کرد و گفت: از نمود و نشانه‌های این سرآمدی وجود مربیان حرفه‌ای متعدد در خارج از کشور است که نمونه آن یوسف عطایی سرمربی تیم کاراته مالزی است.

این مسئول با قدردانی از حضور فیضی عضو هیئت رئیسه کاراته کشورمان برای حضور در جمع کاراته‌کاران در سالن منتظران مهدی (عج) کارشناسان اردبیل بیان کرد: ما خوشحال هستیم که در آستانه برگزاری رویداد بین‌المللی کاراته با حضور 6 تیم منتخب داخلی و خارجی که فردا در اردبیل برگزار می‌شود این بازدید را شاهد هستیم.

دبیر هیئت کاراته استان اردبیل روند رو به جلوی کاراته استان را روند انتخاب شایسته‌ها برای حضور در تیم‌های استانی و ملی اعلام کرد و ادامه داد: همه ساله شاهد حضور تیم‌ها و بازیکنانی از کشور مالزی برای انتقال تجربیات کاراته در اردبیل هستیم که امیدواریم بیشتر از این با سپردن کارها به جوانان بتوان آینده درخشان این مرز و بوم را رقم زد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا عکسای قهرمانی بنده را یگذارید جعفر ۱۳۹۷/۰۷/۴ ۱۲:۱۰

جعفر
لطفا عکسای قهرمانی بنده را یگذارید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۴ ۱۲:۱۰