سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات بین‌المللی دارت جوانان در سرعین برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات بین‌المللی دارت جوانان در سرعین برگزار می‌شود

رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان اردبیل گفت: مسابقات بین‌المللی دارت جوانان در آبان ماه سال جاری به میزبانی شهر توریستی سرعین برگزار خواهد شد.

مسابقات بین‌المللی دارت جوانان در سرعین برگزار می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی حقی‌مقدم بیان کرد: هیأت انجمن‌های ورزشی از سال 85 آغاز به فعالیت کرده و هم‌اکنون 19 رشته ورزشی زیر مجموعه این هیات به فعالیت می‌پردازند.
 
وی افزود: از ورزش‌های زیرمجموعه این هیات می‌توان به دارت، طناب کشی، راگبی، سپک تاکرا، اسکی روی آب، ورزش‌های هوایی، ساواتا و...  اشاره کرد که دارت، ورزش‌های هوایی، طناب کشی و راگبی جزء مهم‌ترین ورزش‌های این هیات محسوب می‌شوند.
 
رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان اردبیل ادامه داد: ورزشکاران استان اردبیل در سه رشته راگبی بانوان، طناب کشی و دارت حضور فعال‌تری در مسابقات کشوری دارند به گونه‌ای که در مسابقات طناب کشی مقام دوم کشوری و در رشته راگبی بانوان به عنوان مقام سوم کشوری دست یافتیم و در مسابقات دارت نیز حضور فعالی از خود به نمایش گذاشتیم..
 
حقی‌مقدم عنوان کرد: ورزش‌هایی دیگری هم چون جت اسکی، اسکی روی آب و... مستلزم سرمایه‌گذاری های فراوان هستند که از این رو حضور بخش خصوصی در این ورزش‌ها نیاز است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی گفت: در آبان ماه سال جاری مسابقات بین‌المللی دارت جوانان به میزبانی استان اردبیل در شهر توریستی سرعین برگزار خواهد شد و میزبانی از چندین مسابقه بین‌المللی نیز در شناساندن ظرفیت و پتانسیل‌های استان اردبیل در حوزه‌های مختلف می‌تواند مثمر ثمر واقع شود.