رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

مسابقات انتخابی جام جهانی والیبال و انتظار ورزش دوستان اردبیلی - خبر

 

 

مسابقات انتخابی جام جهانی والیبال و انتظار ورزش دوستان اردبیلی

تیم ملی والیبال کشورمان برای شرکت در مسابقات انتخابی جام جهانی والیبال ، ۱۴ مرداد ماه وارد اردبیل می‌شود.

 

قرار است اردبیل از 17 تا 23 مرداد ماه جاری میزبان مسابقات انتخابی جام جهانی والیبال باشد. مسابقاتی در آن تیم های کره جنوبی، چین، قطر ، قزاقستان و ایران به عنوان پنج تیم قدرتمند آسیا با هم به رقابت خواهند پرداخت.

برگزاری مسابقاتی در این سطح ، برای استان اردبیل رویدادی بی سابقه به شمار می رود و موفقیت بزرگی برای مسئولان و ورزش دوستان استان محسوب می شود.

اردبیل تجربه میزبانی آبرومند مسابقات والیبال امیدهای آسیا در اردیبهشت ماه گذشته را دارد و به ویژه حضور پرشور، بامتانت و مودبانه والیبال دوستان اردبیلی در طول آن مسابقات باعث شگفتی و ارتقاء منزلت استان شد.

به پشتوانه برگزاری شکوهمند مسابقات پیشین و استقبال کم نظیر تماشاگران فهیم بود که اردبیل این بار برای میزبانی مسابقات مهم تری انتخاب شده است. به دلگرامی همین تماشاگران است که استاندار اردبیل با اطمینان از آمادگی کامل استان برای میزبانی رویدادهای ملی و بین‌المللی ورزشی خبر می دهد.

بدون شک برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در سطح ملی و بین المللی در استان و برپایی اردوهای تیم های مطرح ورزشی ، دیپلماسی نرمی برای معرفی ظرفیت های مختلف منطقه به ویژه در حوزه گردشگری است.

اکنون نیز انتظار می رود مسابقات انتخابی جام جهانی والیبال نیز با تمهیدات مناسب مسئولان و حضور تماشاگران اردبیلی به خوبی هر چه تمامتر برگزار شود اما مردم انتظار دارند دست اندرکاران برگزاری مسابقات ، سرانه پایین درآمد اهالی استان را در نظر بگیرند و قیمت بلیط تماشای این مسابقات را پایین بیاورند. نکته ای که اگر با غفلت مسئولان مواجه شود ، ممکن است بر میزان استقبال تماشاگران علاقه مند تاثیر منفی بگذارد.