سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مرکز پژوهش شورای شهر اردبیل راه اندازی می‌شود - خبر

 

 

مرکز پژوهش شورای شهر اردبیل راه اندازی می‌شود

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر اردبیل راه اندازی می‌شود.

مرکز پژوهش شورای شهر اردبیل راه اندازی می‌شود
علیرضا غریبی پیش از ظهر سه شنبه در کمیته فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل عنوان کرد: مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر اردبیل با هدف نیازسنجی شهر و ارائه راهکارهای علمی و تخصصی راه اندازی می‌شود.
 
وی با عنوان اینکه مرکز مذکور با هدف شناخت کمبودها و نارسایی‌ها و ضرورت بهره گیری از پژوهش‌های علمی در مدیریت شهری در اردبیل به مانند سایر کلانشهرها راه اندازی می‌شود، گفت: در بودجه سال ۹۹ برای این مرکز بودجه اولیه پیش بینی شده است‌.
 
عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه پیشبرد پروژه‌های شهری و توسعه شهر بدون بهره گیری از پژوهش‌های علمی و تحقیقاتی تحقق نخواهد یافت، افزود: تلاش این است تا با نگرشی نو و توسعه‌ای متوازن طرح‌های مصوب شده را به اجرا برسانیم.
 
غریبی ادامه داد: در مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر اردبیل طرح‌ها و لوایح بعد از بررسی، به صورت علمی و تحقیقاتی وارد مرحله اجرایی خواهند شد.
 
وی تأکید کرد: اگر بتوانیم فعالیت این مرکز را توسعه داده و عملکردش را تقویت کنیم قطعاً شاهد توسعه شهر اردبیل خواهیم شد.
 
رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر اردبیل یادآور شد: تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه کاره از جمله پل قدس، المان میدان وحدت و سایر پروژه‌های عمرانی به همراه طرح تفصیلی به جد پیگیری می‌شود تا در سال پیش رو این پروژه‌ها تکمیل و تحویل شهروندان گردد.