جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مرکز نوآوری شتاب‌دهی به خدمات شهری استان اردبیل راه‌انداری می‌شود - خبر

 

 

مرکز نوآوری شتاب‌دهی به خدمات شهری استان اردبیل راه‌انداری می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: مرکز نوآوری تخصصی شتاب‌دهی به روند ارائه خدمات شهری در سطح استان اردبیل با همکاری و مشارکت شهرداری اردبیل راه‌انداری می‌شود.

مرکز نوآوری شتاب‌دهی به خدمات شهری استان اردبیل راه‌انداری می‌شود

حبیب ابراهیم‌ پور اظهار داشت: مرکز نوآوری تخصصی شتاب‌دهی به روند ارائه خدمات شهری در سطح استان اردبیل با همکاری و مشارکت شهرداری اردبیل راه‌انداری می‌شود.

وی از برگزاری نمایشگاه پژوهش و فن‌بازار در استان اردبیل خبر داد و افزود: بیستمین نمایشگاه پژوهش و فن‌بازار در استان اردبیل از 17 آذر ماه فعالیت خود را آغاز کرده و در 21 آذر ماه با برگزاری آئین اختتامیه و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر به اتمام می‌رسد.

ابراهیم‌پور با اشاره به حضور دستگاه‌های اجرایی در نمایشگاه پژوهش و فن‌بازار استان اردبیل افزود: در بیستمین نمایشگاه پژوهش و فن‌بازار استان اردبیل 22 دستگاه اجرایی برای ارائه محصولات حوزه پژوهش و فناوری حضور داشتند و همچنین در کنار آن نیز بیش از 70 استارت‌آپ، 18 واحد فناور، 9 مرکز رشد از دانشگاه‌های سطح استان و 2 شرکت دانش بنیان حضور یافته و توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشتند.
 

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه محصولات فناورانه استان اردبیل رونمایی می‌شود اظهار کرد: همزمان با آئین اختتامیه نمایشگاه پژوهش و فناوری از 8 محصول فناورانه استان اردبیل نیز رونمایی شده و سایت پارک علم و فناوری و پنجره واحد به همراه سه کتاب تولید شده رونمایی شد.

وی با تاکید بر اینکه سامانه پژوهش استان اردبیل نیز آماده شده است بیان کرد: با همکاری جهاد دانشگاهی سامانه پژوهش استان آماده رونمایی شده و از این به بعد تمامی فعالیت‌ها در این حوزه در این سامانه جمع‌بندی و به صورت مشخص و مدون در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.