جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهری راه‌اندازی می‌شود - خبر

 

 

مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهری راه‌اندازی می‌شود

شهردار اردبیل گفت: مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهری با مشارکت دانشگاهیان، شخصیت‌های علمی و نخبگان در مجموعه شهرداری اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهری راه‌اندازی می‌شود

حمید لطف‌الهیان اظهار کرد: مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهری با مشارکت دانشگاهیان، شخصیت‌های علمی و نخبگان در مجموعه شهرداری اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

وی گفت: این مرکز با انجام مطالعات علمی در حوزه شهرسازی و عمران شهری پشتیبان علمی پروژه‌های شهرداری اردبیل خواهد بود و ما از حضور افراد و شخصیت‌های علمی در حوزه شهری در این مرکز حمایت می‌کنیم.

شهردار اردبیل تصریح کرد: متاسفانه در گذشته طرح‌های اجرایی شهرداری پشتوانه پژوهشی و علمی نداشته و ما با پایش این وضعیت خلاء موجود در این زمینه را با راه‌اندازی این مرکز پر کردیم.

لطف‌الهیان با تاکید بر اینکه شهرداری نهادی فرهنگی، اجتماعی و خدماتی است، افزود: امیدورایم با راه‌اندازی این مرکز مشکلات موجود در زمینه‌های مختلف مجموعه شهرداری رصد و پژوهش‌های لازم برای رفع مشکلات و حل و فصل علمی آنها فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی از همراهی اعضای شورای شهر اردبیل با این طرح تشکر کرد و گفت: نگاه مثبت و کارشناسی اعضای محترم شورای شهر در این زمینه می‌تواند قدم محکم و تاثیرگذار برای ارایه خدمات بهتر به شهروندان باشد.