جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل راه اندازی می‌شود - خبر

 

 

مرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل راه اندازی می‌شود

شهردار اردبیل از راه اندازی مرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل برای ارائه خدمات تخصصی، پزشکی، بهداشتی و سلامتی به کارکنان و کارگران خبر داد.

مرکز جامع سلامت شهرداری اردبیل راه اندازی می‌شود

حمید لطف اللهیان، شهردار اردبیل در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل به موضوع سلامت شهروندان و ضرورت ارتقای این مساله در شرایط کرونا اشاره کرد و گفت: شهرداری برای انجام رسالت خود در اعتلای سلامت عمومی شهروندان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی سعی در راه‌اندازی مراکز جامع سلامت کرده است.

او نمونه این اقدامات را راه‌اندازی جاده تندرستی شورابیل و همچنین تدارک برنامه‌های بهداشتی و درمانی و توسعه برنامه‌های آموزش شهروندی اعلام کرد و افزود: در کنار توسعه فضای سبز ۱۰ کیلومتر رینگ شورابیل برای ارتقای تندرستی و سلامتی شهروندان تکمیل و راه‌اندازی خواهد شد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در همه فرهنگسرا‌های شهر اردبیل برنامه‌های آموزش محور شهروندان در حال انجام است که چهار فرهنگسرا به مجموع فرهنگسرا‌های استان افزوده شده و یا در مرحله تکمیل و افتتاح است.

لطف اللهیان گفت: شهرداری فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سلامت محور را مقدم بر فعالیت‌های عمرانی می‌داند و در یک اقدام جدید و نوآور سعی کرده تا در پارک غنی‌زاده گلمغان و در یک فضای آرام مرکز جامع سلامت را با تدارک زیرساخت‌های مناسب راه‌اندازی کند.

او بیان کرد: این پارک دو هکتاری با احداث ساختمانی که قرار بود به عنوان سرای محله تجهیز و راه‌اندازی شود، برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به پرسنل شهرداری و همشهریان تدارک دیده شده است.