جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

مرکز استارت‌آپ‌های انیمیشن در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود - خبر

 

 

مرکز استارت‌آپ‌های انیمیشن در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: مرکز استارت‌آپ‌های انیمیشن در استان اردبیل با همکاری و مشارکت خانه پویانمایی انقلاب اسلامی راه‌اندازی می‌شود.

مرکز استارت‌آپ‌های انیمیشن در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود
حبیب ابراهیم‌پور شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: مرکز استارت‌آپ‌های انیمیشن در استان اردبیل با همکاری و مشارکت خانه پویانمایی انقلاب اسلامی راه‌اندازی می‌شود.
 
وی از عقد 8 قرارداد با بخش خصوصی در نمایشگاه پارک علم و فناوری اردبیل خبر داد و افزود: پارک علم و فناوری اردبیل با 15 استارت آپ و 12 واحد فناور در این نمایشگاه شرکت داشت که در مجموع موفق به عقد 8 قرارداد با بخش خصوصی شد.
 
ابراهیم‌پور با اشاره به همکاری و مشارکت خانه پویانمایی انقلاب اسلامی تصریح کرد: خانه پویانمایی انقلاب اسلامی از طریق ایجاد زیر ساخت‌های استاندارد برای انیمیشن و تامین فضای آموزشی برای فعالان انیمیشن در اردبیل فعالیت خواهد کرد.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل بیان کرد: پارک علم و فناوری اردبیل برای توسعه نرم افزارهای فرهنگی و هویت‌ساز، برنامه‌های مدون و منسجمی را برای استان پیش بینی کرده است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی علم و فناوری را تنها راه توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه دانست و اظهار کرد: استارتاپ‌ها ظرفیت‌های ناشناخته‌ای هستند که با توسعه آن‌ها می‌توان با رشد ایده‌ها گامی اساسی و مهم در راستای شکوفایی اقتصادی و فرصت سازی شغلی برداشت.