سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مردم خلخال از طرح فاصله‌گذاری هوشمند استقبال کردند - خبر

 

 

مردم خلخال از طرح فاصله‌گذاری هوشمند استقبال کردند

فرماندار خلخال گفت: گام اول فاصله‌گذاری اجتماعی در این شهرستان موفق بوده و شهروندان از گام دوم فاصله‌گذاری هوشمند نیز به خوبی استقبال کرده‌اند.

مردم خلخال از طرح فاصله‌گذاری هوشمند استقبال کردند

فریدون بابایی افزود: نتایج کسب شده از اجرای مرحله اول فاصله‌گذاری اجتماعی در خلخال نتیجه همکاری بسیار خوب مردم و مسوولان  بوده و در راستای اجرای گام دوم طرح هوشمند فاصله‌گذاری انتظار از شهروندان بویژه بازاریان ادامه همکاری برای قطع زنجیره کرونا از این شهرستان است.

او اضافه‌کرد: از ششم فروردین امسال به بعد هیچ بیمار کرونایی به مراکز درمانی خلخال مراجعه نکرده و انتظار می‌رود مردم با ادامه این روند این روزها را پشت سر گذاشته و مسوولان را در مبارزه با کرونا یاری کنند.

فرماندار خلخال در خصوص فعالیت مشاغل پرخطر، پاساژها و بازارچه‌های سرپوشیده در خلخال نیز گفت: طبق مصوبه کشوری این واحدها تا اطلاع ثانوی تعطیل بوده و با متخلفان  با تشکیل پرونده قضایی برخورد خواهد شد.

بابایی از زحمات اصناف و بازاریان خلخال در مدت مبارزه با کرونا ویروس قدردانی کرد و افزود: گام دوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند از ۲ روز قبل آغاز شده و مردم از آن به خوبی استقبال کرده‌اند.

وی اظهارداشت: در راستای اجرای درست طرح هوشمند فاصله‌گذاری، طرح تردد ساعتی از جاده خلخال به اسالم از ظهر دیروز به مرحله اجرا گذاشته شده و تردد از این جاده فقط با دریافت مجوز از شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خلخال امکان‌پذیر است.