جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

مردم از دیدوبازدید و حضور در اجتماعات اجتناب کنند - خبر

 

 

مردم از دیدوبازدید و حضور در اجتماعات اجتناب کنند

استاندار اردبیل گفت: از مردم استدعا داریم تا به‌مدت دوهفته از دیدوبازدید و حضور در اجتماعات اجتناب کنند تا شاهد کاهش سیر صعودی بیماری کرونا در استان باشیم.

مردم از دیدوبازدید و حضور در اجتماعات اجتناب کنند

اکبر بهنام‌جو صبح امروز با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) و بخش بستری بیماران کرونایی این بیمارستان با اشاره به سختی‌ها و مشکلات کادر درمانی در این بیمارستان اظهار کرد: کادر درمانی تمام تلاش خود را برای بهبود بیماران انجام می‌دهند.

وی افزود: از مردم درخواست داریم برای رفع این بیماری از حضور در اجتماعات و دیدوبازدیدها اجتناب کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: درحال حاضر سیر شیوع بیماری صعودی است و باید این سیر صعودی را بشکنیم و برای این امر نیاز به همکاری همه مردم داریم.

وی تاکید کرد: برمبنای مصوبه قوای سه‌گانه تمام مراکز تجمعی باید بسته شوند و مردم از دیدوبازدید در این ایام اجتناب کنند چرا که دیدوبازدیدها باعث افزایش بیماری و بروز مشکلات فراوان می‌شود.

بهنام‌جو اذعان داشت: کادر درمانی به ۱۵روز فرصت نیاز دارد تا با اقدامات درمانی مناسب سیر صعودی این بیماری را کاهش داده و این بیماری ریشه‌کن شود.

وی به جلسه با بازاریان و کسبه نیز اشاره کرد و گفت: بسیاری از بازاریان به صورت خودجوش نسبت به تعطیلی پاساژها و بازار اقدام کرده و رضایت خود را اعلام کرده‌اند ولی باید تمام بازاریان و کسبه همکاری کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: با افزایش روند شیوع این بیماری مشکلات اقتصادی افزایش می‌یابد و برای رفع این مشکلات بازاریان و مردم ۱۵روز باید همکاری کنند.