سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مردم از دورهمی‌های شب یلدا پرهیز کنند - خبر

 

 

مردم از دورهمی‌های شب یلدا پرهیز کنند

استاندار اردبیل از اهالی استان خواست با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه پرهیز از تجمع و دورهمی‌های شب یلدا در کاهش این بیماری تلاش کنند.

مردم از دورهمی‌های شب یلدا پرهیز کنند
اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در بازدید از برخی پایگاه‌های سلامت محور بسیج و نقاهتگاه مرکزی مشگین‌شهر گفت: در حال حاضر شهرستان‌های اردبیل، پارس‌آباد و بیله‌سوار در وضعیت قرمز کرونایی بسر می‌برند و وضعیت سایر شهرستان‌های استان نیز نارنجی است.
 
او از اهتمام جدی مسوولان شهرستان مشگین‌شهر و همکاری مردم در راستای کاهش بیماران کرونایی در این شهرستان قدردانی کرد و افزود: خروج شهرستان مشگین‌شهر از وضعیت قرمز مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان و همکاری و همیاری سایر ادارات و نهاد‌های دولتی و بسیج مقاومت سپاه ناحیه مشگین‌شهر است.
 
استاندار اردبیل با مناسب ارزیابی کردن وضعیت نقاهتگاه شهرستان مشگین‌شهر افزود: نقاهتگاه مرکزی مشگین‌شهر به عنوان نخستین نقاهتگاه استان بیمار کرونایی پذیرش کرده و از تجهیزات و امکانات مناسبی برخوردار است.
 
بهنام جو با بیان اینکه در اجرای طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیش از ۷۵ درصد از جمعیت این شهرستان غربالگری شده است، گفت: از این تعداد ۷۰۶ بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا شناسایی شده است.