جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای اردبیل استخدام می‌شوند - خبر

 

 

مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای اردبیل استخدام می‌شوند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل گفت:‌ نیروهای حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای استان اردبیل با احراز شرایط لازم استخدام می‌شوند.

مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای اردبیل استخدام می‌شوند

 یونس ممی‌زاده عصر امروز در جلسه معاونان آموزش فنی و حرفه‌ای در این شهر با تشریح فرآیند تبدیل وضعیت مربیان حق‌التدریس اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا در یک فرآیند قانونی وضعیت استخدامی مربیان حق‌التدریس معلوم و روشن شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» و اجرای این شعار در محیط کاری را مورد تاکید قرار داد و از زحمات رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای جهت پیگیری مشکلات همکاران و تمهیدات برگزاری آزمون قدردانی کرد.

وی سال 94 را برای مربیان حق‌التدریس سالی پربار خواند و اظهار امیدواری کرد: با تلاش و کوشش مضاعف بتوانیم بیش از پیش به مردم قدردان کشورمان خدمت‌رسانی کنیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تصریح کرد: تغییر وضعیت استخدامی مربیان حق‌التدریس این سازمان منوط به شرکت در آزمون استخدامی و کسب حداقل نمره قبولی است.

ممی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تمام افرادی که پیش از مهر ماه سال 91 به عنوان حق‌التدریس با این سازمان همکاری داشته و در سال 93 همکاری آنها همچنان ادامه داشته باشد مشروط به داشتن حداقل 20 سال سن و داشتن حداقل 150 ساعت دوره تخصصی مربوطه می‌توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.

وی افزود: تمام مراحل آزمون عمومی و تخصصی از جمله تهیه سئوالات و تصحیح اوراق از طریق سازمان سنجش آموزش کشور و پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش، مصاحبه تخصصی و مراحل گزینش توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل بیان کرد: فرآیند استخدام به گونه‌ای تدوین شده که افراد واجد شرایطی که در آزمون کتبی حد نصاب نمره را کسب کنند و مراحل گزینش و مصاحبه تخصصی را با موفقیت طی کنند، تبدیل وضعیت می‌شوند و هیچ حقی از هیچ کس ضایع نمی‌شود.