رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

مراکز فناوری و نوآوری در اردبیل راه‌اندازی می‌شود - خبر

 

 

مراکز فناوری و نوآوری در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: با مشارکت پارک علم و فناوری و دستگاه‌های اجرایی مراکز فناوری و نوآوری در اردبیل راه‌اندازی می‌شود و فعالیت‌ها نیز توسعه می‌یابد.

مراکز فناوری و نوآوری در اردبیل راه‌اندازی می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حبیب ابراهیم‌پور عصر امروز در نشست مشترک با مدیران سازمان فنی و حرفه‌ای اردبیل اظهار  داشت: یکی از اولویت‌های اساسی پارک علم و فناوری استان توسعه مراکز فناوری و نوآوری مشترک است که در این زمینه با برنامه‌ریزی اساسی این مراکز توسعه می‌یابد.
 
وی با اشاره به این که ایجاد مراکز نوآوری و فناوری یک نیاز اساسی در استان است گفت: نیاز است با ایجاد این مراکز استعدادهای جوانان را شناسایی کنیم و گام اساسی در پویایی اشتغال استان برداریم.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از امضای تفاهم‌نامه بین پارک علم و فناوری و دستگاه‌های مربوطه خبر داد و افزود: تفاهم‌نامه‌ای مابین سازمان فنی و حرفه‌ای و پارک علم و فناوری استان منعقد شد و هدف توسعه مراکز فناوری و نوآوری است.
 
ابراهیم‌پور تصریح کرد: پارک علم و فناوری استان تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در راستای ایجاد اشتغال و پویایی اقتصاد منطقه گام بردارد که در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته است.