سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مراکز اقامتی و گردشگری استان اردبیل بازگشایی شد - خبر

 

 

مراکز اقامتی و گردشگری استان اردبیل بازگشایی شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت مراکز اقامتی استان اردبیل از سر گرفته شد.

مراکز اقامتی و گردشگری استان اردبیل بازگشایی شد

نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با ابلاغ ستاد مدیریت مبارزه با شیوع بیماری کرونا در استان، مراکز اقامتی و گردشگری استان اردبیل از روز گذشته مجاز به بازگشایی مراکز خود شدند.

او تصریح کرد: به استثنای مراکز آبدرمانی استان، مراکز گردشگری و اقامتی در سطح استان اجازه شروع فعالیت با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی را دارند که در این زمینه نظارت‌های لازم انجام می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل بیان کرد: فعالیت این مراکز تحت نظارت معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، جامعه مراکز اقامتی استان و شبکه بهداشت استان خواهد بود.

فلاحی از برخورد با واحد‌های متخلف در این زمینه خبر داد و افزود: در صورت مشاهده مواردی مغایر با پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی، برخورد قانونی با مراکز اقامتی و گردشگری متخلف صورت خواهد گرفت.

او در مورد بازگشایی مراکز آبدرمانی گفت: مجوز فعالیت مراکز آبدرمانی نیز پس از تصویب در ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا ابلاغ خواهد شد.