جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

مراکز اقامتی متخلف سرعین پلمب شدند - خبر

 

 

مراکز اقامتی متخلف سرعین پلمب شدند

مسوول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین گفت:‌ در روزهای اخیر تعدادی از اماکن و واحدهای اقامتی که به صورت غیرمجاز فعالیت کرده و از جارچی در سطح شهر برای پذیرش مسافر استفاده می‌کردند، پلمب شدند.

مراکز اقامتی متخلف سرعین پلمب شدند

سیدمصطفی محسنی اظهارداشت: این طرح با هدف جلوگیری از برخی مشکلات و مسائل در ایام کرونا، براساس هدف‌گذاری‌های انجام شده، اجرا می‌شود.

او با اشاره به انجام نظارت‌های مستمر بر فعالیت مراکز اقامتی در این شهرستان گفت: این اماکن و مراکز به صورت مداوم از تمامی جنبه‌ها مورد ارزیابی و بازرسی قرار گرفته و در صورت مشاهده مشکل و تخلفی هشدارهای لازم به متخلفان ارائه می‌شود تا نسبت به رعم مشکلات اقدام کنند.

وی استفاده از جارچی توسط مراکز اقامتی را ممنوع عنوان دانست و افزود: در صورت استفاده از جارچی، بدون اغماض تمامی این اماکن برای بار اول به مدت یک ماه پلمب و در صورت استمرار این کار بار دوم سه ماه و بار سوم پروانه بهره‌برداری این اماکن تعلیق خواهد شد.

او گفت: انتظار می‌رود صاحبان مراکز اقامتی نهایت همکاری را در این حوزه داشته و از بروز هر گونه مشکل در راستای خدمات‌رسانی به مردم جلوگیری کنند.

شهر سیاحتی سرعین در ۲۷ کیلومتری غرب اردبیل در دامنه قله ۴۸۱۱ متری سبلان به سبب برخورداری از آب‌های گرم و سرد معدنی، چشم‌اندازهای طبیعی زیبا و هوای دلپذیر سالانه پذیرای حدود ۱۰ میلیون مسافر و گردشگر داخلی و خارجی است.