جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

مراکز اقامتی شهرستان نیر تعطیل است - خبر

 

 

مراکز اقامتی شهرستان نیر تعطیل است

فرماندار نیر گفت: تمام مراکز اقامتی، خدماتی و رفاهی فرهنگیان در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است و مسافران از سفر به این شهر خودداری کنند.

مراکز اقامتی شهرستان نیر تعطیل است

ابراهیم امامی افزود: با توجه شیوع ویروس کرونا، مراکز اقامتی ، خدماتی و رفاهی فرهنگیان و سوئیت آپارتمان‌ها ، آبگرم‌های معدنی و تاسیسات گردشگری منطقه تعطیل شده است.
وی اظهارداشت: همچنین مراکز اقامتی اضطراری شهرستان نیر در ایام نوروز از جمله مدارس، خانه‌های مسافری و میهمانسراهای اداره‌های دولتی از چرخه پذیرش مسافر خارج شدند.

وی به توقف رزرو اینترنتی مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: به محض عادی شدن شرایط اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.
وی افزود: برخی مردم بویژه روستاییان به عمق موضوع پی نبرده و این بیماری را جدی نگرفته‌اند، بنابراین با وجود اینکه نباید جامعه مشوش شود باید سطح آگاهی مردم را در این زمینه بالا ببریم تا مسائل بهداشتی را رعایت و از سفرهای غیرضروری نیز خودداری کنند.
رییس  اداره  میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیر هم گفت: اقامت در مراکز اقامتی و پذیرایی فاقد مجوز اعم از مدارس و اقامتگاه‌های دولتی ممنوع است.

بهنام وکیلی اظهارداشت: برگزاری نوروزگاه، جشنواره، نمایشگاه و هر اقدامی که منجر به تجمع مردم شود، ممنوع است.
وی افزود: تمامی ستادهای اجرایی خدمات سفر شهرستان‌ نیر مانند گذشته در ایام نوروز برقرار بوده و با حداقل نیروی انسانی امور مربوطه را انجام می‌دهند.
او بیان‌کرد: رویکرد ستاد اجرایی خدمات سفر در سال جاری مدیریت برنامه‌های مورد نظر در راستای پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا است.