رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد


مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور اساتید و اعضای بسیج اساتید در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: روزهایی چون 9 دی، 12 بهمن، 22 بهمن و غیره قطعاتی از تاریخ هستند.

وی حجت الاسلام محمد علی قاصدی با بیان اینکه این قطعات تاریخی، برای کشور سرنوشت ساز بودند، تصریح کرد: نباید این قطعات تاریخی را به فراموشی بسپاریم چرا که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی فراموشکار نیستند و از هیچ فرصتی برای ضربه زدن به نظام و انقلاب غافل نمی شوند.

وی، این قطعات تاریخی را نشان از بصیرت بالای مردم کشور دانست و افزود: بازگو کردن این روزها سبب می شود که نسل های بعدی هم دوست و هم دشمن را بشناسند و هم با راه و مسیر انقلاب اسلامی آشنا شوند و بدانند که برای این انقلاب و نظام چه هزینه هایی داده شده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل اظهار کرد: باید به نسل های آینده روشنگری کنیم که برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی در برابر دشمنان ایستاده ایم و آنها بدانند که امنیت و شرایط فعلی کشور مرهون رهبری است.

حجت الاسلام قاصدی با اشاره به اینکه ما هر چه داریم از تدابیر رهبر ارزشمند، مقتدر و شجاع است، ادامه داد: حماسه 9 دی یکی از مقاطعی است که ملت ایران بصیرت دینی خود را نشان داده و ثابت کردند که نقشه دشمن را خوب می شناسند.

وی گفت: حماسه هایی مانند 9 دی مال همه مردم، اقشار و گروه ها است و مردم در این روز بار دیگر انقلاب اسلامی را بیمه کرده و دل رهبری را شاد کردند.

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه حفظ انقلاب نیازمند روحیه انقلابی است، گفت: روحیه انقلابی در سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نهفته است.

مرتضی ابراهیمی با بیان اینکه بایستی دائما به شیطان به چشم دشمن نگاه کرد، افزود: دشمنان نظام و انقلاب برآمده از کفر و نفاق هستند و افراد انقلابی دارای ویژگی هایی چون آمادگی دائمی، ولایی بودن، خنثی نبودن و مواردی از این دست هستند.

وی با بیان اینکه قدرت طلبی و شهرت طلبی آفت بزرگ برای هر جامعه است، ادامه داد: اگر این آفت در دل خواص جامعه باشد، تهدید بزرگی برای جامعه خواهد بود.

وی با بیان اینکه روزهایی مانند 9 دی، 22 بهمن، 12 بهمن و مواردی از این در بستر تاریخ انقلاب اسلامی نمونه هایی به یادگار مانده از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است، ادامه داد: انقلاب اسلامی محصول اعتقادات ما است بنابراین در سالروز 9 دی، دور هم جمع شده ایم تا از دستاوردهای انقلاب اسلامی، امام و رهبری صیانت کنیم.