حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

مراسم تودیع و معارفه - خبر

 

 

مراسم تودیع و معارفه

مراسم تودیع و معارفه مدیر اتاق خبر و مدیریت پشتیبانی و خدمات مرکز اردبیل با حضور مدیرکل، معاونان و مدیران مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اردبیل، مددی مدیرکل مرکز اردبیل در جلسه شورای مدیران مرکز در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خود و همه مدبران را به استفاده از فیوضات این ماه مبارک توصیه کردند

مددی هدف از تشکیل جلسه را تودیع و معارفه مدیران جدید مرکز خواند و گفت:تعامل و همدلی از مهمترین رویکرد در رسانه است و بایستی مدیران و همکاران همچون چرخ دنده های هماهنگ و همراه با یکدیگر در جهت پیشبرد اهداف سازمانی تلاش نمایند. وی سپس با توجه به سابقه و عملکرد آقای لطفعلی بی غم را به عنوان مدیریت اتاق خبر معرفی کرده و گفت:ایشان از نیروهای خبر بوده و سابقه کار در این واحد را دارند و از طرفی مراحل لازم جهت تصدی این پست را نیز طی کرده اند و امید است که منشاءخیر و برکت برای واحد خبر باشند و با همراهی معاون و همکاران خبر در ایجاد تحول کمی و کیفی بخشهای خبری تلاش نمایند تا علاوه بر جلب رضایت مخاطبان جایگاه واحد خبر مرکز اردبیل را نیز در ارزیابی های سازمانی ارتقاء بخشند. همچنین مدیر کل مرکز در این جلسه آقای محمد علی کریمی را به عنوان مدیر پشتیبانی و خدمات معرفی و تاکید کرد ایشان متدین و دلسوز هستند که امید داریم با همت مضاعف  و استفاده از تجربیات به نحو مطلوب در خصوص ارایه خدمات به سایر حوزه هاتلاش نمایند. در خاتمه جلسه احکام مدیریتی توسط مدیر کل مرکز تحویل مدیران جدید شد.