رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

مراسم اربعین شهادت سردار سلیمانی فردا در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مراسم اربعین شهادت سردار سلیمانی فردا در اردبیل برگزار می‌شود

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: چهلمین روز شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی فردا پنجشنبه ۲۴ بهمن‌ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

مراسم اربعین شهادت سردار سلیمانی فردا در اردبیل برگزار می‌شود
سردار جلیل بابازاده گفت: مراسم اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فردا پنجشنبه 24 بهمن ساعت 9:30 در محل حسینیه ثارالله اردبیل با سخنرانی فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور سردار اصانلو و مداحی حاج طاهر قلندری برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه تدارکات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم در سطح استان در نظر گرفته شده است، افزود: این مراسم علاوه بر مرکز اردبیل در شهرستان‌ها و روستاهای استان نیز برگزار می‌شود.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: سردار سلیمانی در طول دوران زندگی خود در حال جهاد در راه خدا و دفاع از اسلام بود و امروز به خاطر اینکه شهادت این فرمانده رشید اسلام بر همه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان تأثیر به‌سزایی گذاشته است با اجتماعات عظیم، خونخواه و خواستار انتقام از قاتلان شهدا هستیم.
 
بابازاده تصریح کرد: سردار سلیمانی در تکمیل مسیر انقلاب گام‌های استواری برداشت تا محور مقاومت در سایه رشادت‌های ایشان و دیگر رزمندگان غیور اسلام به مسیر عزتمند خود ادامه دهد، در محور مقاومت سلیمانی‌های بسیاری داریم و راه این شهید بزرگ را استوارتر از گذشته ادامه خواهیم داد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با اشاره به این که سپهبد شهید سلیمانی به دست شقی‌ترین آحاد بشریت به فیض شهادت نائل آمد بیان کرد: این اسطوره ناب و فراموش نشدنی حاکم قلب‌ها بوده و است و خواهد بود و ما انتقام سختی را از دشمنان می‌گیریم که دیگر خیال دیگر به سرشان نزند پس بهتر است هر چه می‌خواهند خوشحال باشند چرا که این خوشحالی دیگر دوامی ندارد.