رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مذاکره با غرب با زیر پا گذاشتن عزت کشور و ملت خیانت است - خبر

 

 

مذاکره با غرب با زیر پا گذاشتن عزت کشور و ملت خیانت است

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: هر مسؤولی در این کشور با نام مذاکره بخواهد عزت نظام و ملت را زیر سؤال ببرد تا با عناوینی همچون تاکتیک و تصمیم‌گیری استراتژیک اهداف خود را پیگیری کند، خائن به ملت و خون شهداست.

مذاکره با غرب با زیر پا گذاشتن عزت کشور و ملت خیانت است

حجت‌الاسلام ‌نجات فیاضی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت 15 خرداد و شهدای سه ماهه فصل بهار اردبیل در مسجد سرچشمه شهر اردبیل اظهار کرد: امام راحل با نهضت عظیم خود چهره از اسلام آمریکایی برداشت و در نقطه مقابل حقیقت اسلام ناب محمدی (ص) را نیز نمایان کرد تا همه بدانند که ریشه خصومت و عداوت استکبار بر چه پایه است.

وی با بیان اینکه امروز عربستان نماد اسلام آمریکایی است که به عنوان مزدور و انباردار آمریکا در منطقه انجام وظیفه می‌کند، تصریح کرد: آل‌سعود که مدعی ام‌القرا جهان اسلام است، امروز به یک نوکر بی‌اختیار آمریکا در منطقه تبدیل شده و باید افسوس خورد که سران آل‌سعود خود را کلیددار کعبه و خانه خدا می‌دانند در حالی که با نام اسلام خون هزاران انسان بیگناه به دست آنها ریخته می‌شود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان جنایت، خیانت، تعدی و تجاوز را از ویژگی‌های اسلام آمریکایی در قالب رفتار آل‌سعود کافر توصیف کرد و گفت: در نقطه مقابل جمهوری اسلامی ایران امروز با هدایت‌های مقام معظم رهبری پرچمدار صلح و دوستی و تفاهم در دنیاست.

فیاضی با برشمردن ویژگی‌های امام راحل به عنوان یک شخصیت متعبد انقلابی و دارای اخلاص در عمل و اراده مستحکم در به ثمر نشستن ارزش‌های دینی، اعتقادی و الهی افزود: امام راحل از سال 42 قیام خود را علنی کرد به طوری که با سخنرانی تاریخی ایام 15 خرداد زنگ خطر را برای شاه، رژیم غاصب صهیونیستی و همچنین استکبار جهانی به صدا درآورد که نمی‌توانند در این کشور برخلاف مدار اسلام و دین الهی حاکمیت ظالمانه به راه اندازند.

وی به حوادث خونین 15 خرداد و علنی شدن تظاهرات و قیام علیه رژیم طاغوت اشاره کرد و ادامه داد: هر چند در آن مقطع رژیم با گلوله و زور و تهدید توانست چند سالی قیام را به ظاهر مهار کند اما این حرکت آتش زیر خاکستری بود که آرام آرام شعله‌ور شد و بالاخره در 12 بهمن ماه 57 با ورود امام، انقلاب اسلامی ماهیت واقعی خود را نشان داد.

فیاضی یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس را گرامی داشت و بیان کرد: شهدای ما در حقیقت مصداق آیات قرآن در عزت و عظمت واقعی و درجه بالای برخورداری از نعمات دنیوی و اخروی هستند که قطعاً امروز در سایه خون شهدا انقلاب اسلامی در نقطه اوج عزت، عظمت و حریت است.

وی با بیان اینکه شیطان بزرگ آمریکا هیچ وقت دست از توطئه برنداشته و در این 37 سال با حیله‌های مختلف سعی کرده در مقابل انقلاب اسلامی بایستد، اضافه کرد: هدف اصلی آنها مبارزه با اصل اسلام و ولایت فقیه است در حالی که روز به روز جلوه‌های این دو عنصر ارزشی و اعتقادی جامعه ما به خوبی نمایان است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه بیش از 37 سال است که این ملت با رهبری‌های امام راحل و مقام معظم رهبری در عرصه جهانی، بین‌المللی و حاکمیت دینی و ارزشی در بهترین شرایط است، گفت: تا زمانی که علم ولایت فقیه در این کشور به اهتزاز درآمده، هیچ خطری نمی‌تواند این کشور و انقلاب را تهدید کند.

فیاضی با برشمردن برخی از شاخصه‌های امام در اعتماد به ملت، روح ایمان‌مداری، تقوا، زهد، آراستگی به مبانی شرعی، تکیه بر مسیر و آرمان اهل بیت و حقیقت اسلام ناب افزود: تنها قدرتی که امروز توانسته در برابر نظام ورشکسته غرب و شرق قدرت‌نمایی کند، قدرت انقلاب اسلامی است که این قدرت بی‌نظیر با تکیه بر عناصر معنوی و ارزشی توانسته در جامعه تأثیرگذاری خود را انجام دهد.

وی شاخصه بصیرت امت اسلامی را در تبعیت از آرمان امام و شهدا یادآور شد و تصریح کرد: شاهکار اصلی امام در عصر معاصر احیای اسلام ناب محمدی (ص) و جدا کردن اسلام آمریکایی از این حرکت بی‌نظیر بود که به معنای واقعی ابعاد مختلفی از حقیقت اسلام ناب را به نمایش بگذارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، فیاضی اظهار کرد: هر مسؤولی در این کشور بخواهد عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران را با نام مذاکره و یا تصمیم‌گیری و اعمال برخی تاکتیک‌ها و استراتژی‌ها زیر سؤال ببرد، قطعاً خائن به ملت و خون شهداست و ملت ایران هیچ وقت اجازه چنین کاری را نمی‌دهند.