جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

مدیریت جهادی برای برف‌روبی خلخال نیاز است/ توزیع ۷۰ تن سبوس مصارف دامی - خبر

 

 

مدیریت جهادی برای برف‌روبی خلخال نیاز است/ توزیع ۷۰ تن سبوس مصارف دامی

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خلخال گفت: با توجه به حجم زیاد برف، نیازمند مدیریت جهادی در حوزه شهرداری و مدیریت بحران هستیم و هیچ‌گونه کوتاهی از هیچ دستگاهی قابل قبول نیست.

مدیریت جهادی برای برف‌روبی خلخال نیاز است/ توزیع ۷۰ تن سبوس مصارف دامی

علی نباتی اظهار کرد: با توجه به حجم زیاد برف، برای روان‌سازی عبور و مرور در معابر شهر خلخال، نیازمند مدیریت جهادی در حوزه شهرداری و مدیریت بحران هستیم و هیچ‌گونه کوتاهی و بهانه‌ای از هیچ دستگاهی قابل قبول نیست.

وی افزود: حجم برف موجود در در ۳۰ سال گذشته شهرستان خلخال بی‌سابقه بوده و شهرداری خلخال باید از هر امکاناتی برای خدمت به مردم استفاده کند و سایر دستگاه‌ها نیز موظف به همکاری با شهرداری برای خدمت به شهروندان هستند.

دادستان عمومی و انقلاب خلخال بیان کرد: مسؤولین استانی ذیربط نیز در این بحران برفی خلخال کنار مردم این شهرستان باشند و امکانات مورد نیاز باید از سوی مسؤولین شهرستان پیگیری شود.

توزیع ۷۰ تن سبوس مصارف دامی

فریدون بابایی، فرماندار خلخال نیز گفت: برای رفاه حال روستاییان، ۷۰ تن سبوس مصارف دامی آنان تأمین و در بین روستاییان و عشایر شهرستان خلخال توزیع شد.

وی افزود: با گسیل تمام امکانات شهرستان، کمک‌های استان و حمایت‌های کشوری، خیابان‌های اصلی خلخال بازگشایی و جاده‌های اصلی و فرعی نیز کاملا باز بوده و تنها در ۴ روستای زیر ۱۰ خانوار مسدودی راه داریم.

بابایی ادامه داد: جاده خلخال به اسالم در حوزه استان اردبیل باز و در حوزه گیلان همچنان مسدود است که راهداران خلخال هفت کیلومتر نیز در حوزه گیلان به بازگشایی این مسیر کمک کردند.

فرماندار خلخال بیان کرد: وضعیت شهرستان خلخال رو به بهبودی است و از روز گذشته بعد از اتمام برف‌روبی خیابان‌های اصلی شهر، وارد کوچه‌ها شدیم که بیش از یک هزار ۶۰۰ کوچه در شهر خلخال نیازمند برف‌روبی کامل است.

وی گفت: حجم عظیم برف در شهر خلخال نیازمند حمل به بیرون از شهر بوده که به این منظور هم‌اکنون ۶۰ دستگاه از ماشین‌آلات در سطح شهر برای برف‌روبی و انتقال برف فعال هستند.