جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مدیرکل ‌ثبت احوال استان اردبیل منصوب شد‌ - خبر

 

 

مدیرکل ‌ثبت احوال استان اردبیل منصوب شد‌

در مراسمی با حضور معاون وزیر کشور، رئیس سازمان ثبت احوال و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل شهرام رسولی به عنوان مدیرکل سازمان ثبت احوال استان اردبیل منصوب شد.

مدیرکل ‌ثبت احوال استان اردبیل منصوب شد‌
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در مراسمی با حضور معاون وزیر کشور، رئیس سازمان ثبت احوال و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل شهرام رسولی به عنوان مدیرکل سازمان ثبت احوال استان اردبیل منصوب شد.
 
بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای احداث ساختمان جدید ثبت احوال اردبیل اظهار داشت: تاکنون اقدامات و برنامه ریزی‌های مناسب و اساسی برای احداث ساختمان جدید ثبت احوال اردبیل انجام شده است و پیگیری‌ها بازهم برای احداث این ساختمان ادامه دارد.
 
وی با تاکید بر اینکه اداره کل ثبت احوال استان اردبیل نسبت به طراحی سیستم مکانیزه‌ای برای دست‌یابی به اطلاعات دقیق مهاجرت‌ها اقدام کند افزود: در آستانه انتخابات تکلیف افراد انتقالی و مهاجرت یافته در آمار واجدین شرایط مشخص نیست که در این ارتباط شایسته است سیستم مکانیزه‌ای طراحی شود تا آخرین آمار و اطلاعات مهاجرت‌ها و انتقالی‌ها برمبنای سکونت مشخص شود.
 
ندایی با بیان اینکه ما هم‌اکنون در موضوع آمار طلاق با سردرگمی مواجه هستیم تصریح کرد: ما هم‌اکنون در سطح ملی و استانی در موضوع آمار طلاق با سردرگمی مواجه هستیم و باتوجه به اینکه تاکنون در بحث ارائه آمار طلاق دستگاه‌هایی موازی و همسو همچون دادگستری، ثبت اسناد و بهزیستی درگیر هستند اداره کل ثبت احوال می‌تواند با سامانه‌ای آماری دقیق در خصوص را ارائه کند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام گرفته در حوزه ثبت احوال استان اردبیل بیان کرد: تجهیز و تعمیر ساختمان‌های اداری، راه‌اندازی ساختمان ثبت احوال شاهرود و منطقه یک اردبیل، برپایی میز خدمت و تقویت فیبر نوری در ادارات را از مهم‌ترین و موثرترین اقدامات انجام گرفته در حوزه ثبت احوال استان اردبیل است.