جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل طی پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت. - خبر

 

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل طی پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل طی پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ؛ متن پیام دکتر ملااحمدی به شرح زیر است:
 
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های حق طلبانه و آزادیخواهانه ملت ایران است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت ماه سال 1358 با تشکیل این نهاد پشتوانه‌ ی محکمی برای انقلاب و مردم مسلمان ایران به یادگار نهادند.
 سپاه پاسداران در سایه روحیه انقلابی و معنوی توانست نقش تعیین کننده‌ای در دفع توطئه های ایادی استکبار به جمهوری اسلامی ایفا و درس تلخی به دشمنان اسلام بدهد و حفظ و استمرار نظام جمهوری اسلامی را تضمین کند.
 امروز پس از گذشت 41 سال از تاسیس این نیروی ارزشی و پرافتخار، برگ‌های زرین حماسه، ایثار و افتخار در تمام ادوار انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس شکل گرفته و بالنده‌تر و مقتدرتر از گذشته در راه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و کیان نظام اسلامی تلاش می کند و امید و پشتوانه ای محکم برای مردم و نظام مقدس اسلامی شده است. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر خدمت رسانی به مردم ایران در تمامی زمینه‌ها هستند. در روزهای اخیر که شهرهای زیادی درگیر  ویروس کرونا ، سیل، رانش زمین و… شده‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور به موقع و موثر خود در  مناطق محروم و سیل‌زده، آسیب‌ها را به حداقل رسانده و توانستند بسیاری از مردم گرفتار را نجات دهند.
 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به غیور مردان سپاه بویژه فرماندهان،پرسنل و سربازان عزیز سپاه پاسداران حضرت عباس ( ع ) اردبیل  تبریک عرض نموده، امید است با اتکال به خداوند متعال این نیروی مردمی، بیش از پیش در راستای تحقق رسالت های خویش موفق باشد.              
                                                                                                  علی ملااحمدی                 
                                                                                      مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل