سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

مدیران موفق در سال ۹۷ معرفی و تجلیل می شوند - خبر

 

 

مدیران موفق در سال ۹۷ معرفی و تجلیل می شوند

استاندار اردبیل گفت :به منظور تشویق و ایجاد انگیزه در مدیران دستگاه های اجرایی در سال۹۷، مدیران موفق با شاخصه های مشخص مدیریت برتر معرفی و در شورای اداری تجلیل می شوند.

مدیران موفق در سال ۹۷ معرفی و تجلیل می شوند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، اکبر بهنام جو افزود: مدیران موفق باید از لحاظ سلامت نفس الگو بوده و خلاقیت و نوآوری یکی از شاخصه های مهم آنها را شامل شود.

وی با بیان اینکه مردم و کارکنان باید از مدیران دستگاه های اجرایی رضایت داشته باشند اظهار داشت: خلاقیت و توانایی مدیر یافتن راه حل برای رفع موانع در شرایط موجود است در غیر این صورت همه می توانند شرایط مطلوب را مدیریت کنند.

استاندار اردبیل گفت: توسعه اقتصادی استان اردبیل با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی پر رونق شده که این مهم هماهنگی و همدلی دستگاه های متعدد را می طلبد.

وی ایجاد اشتغال ۴۰ هزار شغل در دو سال آتی را یادآور شد و تصریح کرد: یکی از برنامه های سال آینده ایجاد 20 هزار شغل در بخش های مختلف است البته ۲۰هزار شغل هم برای سال 98 برنامه ریزی می شود.

بهنام جو از برنامه ریزی دعوت یکی از مسولان ارشد کشوری خبر داد و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی با دعوت هدفمند یک وزیر یا معاون وزیر برنامه سفر ماهانه به استان اردبیل را فراهم کنند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه اکثر کارکنان دولت از تعهد کافی برخوردار هستند، گفت: بعضی تخلف ها هرچند به تعداد اندک حیثیت و تشکیلات اداری این استان را زیر سوال برده و زحمات و تلاش مدیران و کارکنان متعهد را تباه می کند و نباید اجازه چنین سو استفاده ها به افراد فرصت طلب داده شود.

وی همچنین افزود: مدیران باید با برقراری ارتباط مناسب با زیرمجموعه و ارباب رجوع بر فعالیت ها به شکل مستمر نظارت داشته و از هرگونه نارسایی ها و کم کاری ها مطلع باشند.

استاندار اردبیل روحیه انتقادپذیری را از خصوصیات مهم یک مدیر دانست و گفت: یک مدیر موفق با مشورت از افراد دارای تجربه کافی بهره مند می شود و در عین حال دارای روحیه انتقادپذیری برای توسعه و آبادانی باشد.