جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

مدرسه ۱۲ کلاسه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی در اصلاندوز احداث می‌شود - خبر

 

 

مدرسه ۱۲ کلاسه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی در اصلاندوز احداث می‌شود

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز گفت: مدرسه ۱۲ کلاسه به‌نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در آینده‌ای نزدیک در شهرستان اصلاندوز مغان احداث می‌شود.

مدرسه ۱۲ کلاسه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی در اصلاندوز احداث می‌شود

قدرت مهرآوران اظهار داشت: در سطح شهرستان اصلاندوز مغان مدرسه 3 کلاسه، تکمیل سالن ورزشی به‌نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، احداث مدرسه 6 کلاسه برای دانش‌آموزان استثنایی با اعتبار اولیه 150 میلیون تومان از مهم ترین اقدامات آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به وضعیت مدارس عشایری و روستایی منطقه اصلاندوز افزود: حصارکشی مدرسه شبانه روزی نرگس، شاداب سازی 45 واحد آموزشی، حصارکشی 18 واحد آموزشی با هزینه 800 میلیون تومان، خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با اعتبار 600 میلیون تومان برای مدارس و عملیات احداث مدرسه 3 کلاسه غدیر خم روستای طاهرآباد اصلاندوز از دیگر اقدامات این اداره به شمار می‌رود.

مهرآوران از احداث مدرسه 12 کلاسه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی در شهرستان اصلاندوز خبر داد و تصریح کرد: مدرسه 12 کلاسه به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در آینده‌ای نزدیک و با اعتبار 7 میلیارد تومان در شهرستان اصلاندوز مغان احداث می‌شود.
 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز نوسازی و تجهیز مدارس شهرستان اصلاندوز را اولویت اداره آموزش و پرورش دانست و بیان کرد: با پیگیری شورای آموزش و پرورش 23 واحد آموزشی به سیستم گرمایشی استاندارد هرماتیک هوشمند به ارزش هر بخاری 5 میلیون تومان مجهز شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون ایثارگری‌های شهدا هستیم افزود: امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران در جبهه‌های حق علیه باطل هستیم که در این راستا نامگذاری فضاهای آموزشی به نام شهدا کمترین کاری است که آموزش و پرورش می‌تواند برای این بزرگواران انجام دهد.