حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

مدارس فوتبال با هدف استعدادیابی در شهرهای اردبیل راه‌اندازی می‌شود - خبر

 

 

مدارس فوتبال با هدف استعدادیابی در شهرهای اردبیل راه‌اندازی می‌شود

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با بیان این که آموزش و استعدادیابی نباید فقط بسنده به مرکز استان باشد گفت: مدارس فوتبال با محوریت گسترش محدوده استعدادیابی در شهرهای اردبیل راه‌اندازی می‌شود تا بتوانیم افراد مستعد بیشتری را آموزش دهیم.

مدارس فوتبال با هدف استعدادیابی در شهرهای اردبیل راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صمد نوتاش گفت: آموزش و استعدادیابی نباید فقط بسنده به مرکز استان باشد و تلاش و جدیت ما بر این است که مدارس فوتبال با محوریت گسترش محدوده استعدادیابی در شهرهای اردبیل راه‌اندازی شود تا بتوانیم افراد مستعد بیشتری را آموزش دهیم.

وی با اشاره به این که جایگاه فوتبال در استان اردبیل بسیار حائز اهمیت است بیان کرد: با توجه به اهمیت این رشته ورزشی در بین جوانان باید بتوانیم محدوده آموزشی خود را گسترش دهیم تا خروجی مطلوب و مورد انتظار را به دست آوریم و شاهد افتخارآفرینی‌های افرادی باشیم که شاید در دورافتاده‌ترین نقطه استان زندگی می‌کنند.

نوتاش ضمن اشاره به اهمیت حمایت اسپانسر برای توسعه رشته ورزشی فوتبال نیز اظهار کرد: باید از این ظرفیت مهم نیز به نحو احسن استفاده شود تا بتوانیم به درجه کیفی مطلوب و مورد انتظار دست یابیم و برای دستیابی به اهداف مورد انتظار در این زمینه اهمیت به مسئله کمی و کیفی سطح دانش مربیان نیز برای ما بسیار مهم و اساسی است.