سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مدارس غیردولتی اردبیل مورد ارزیابی قرار می‌گیرند - خبر

 

 

مدارس غیردولتی اردبیل مورد ارزیابی قرار می‌گیرند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: به منظور دستیابی به شاخص‌های مورد نظر آموزشی و فرهنگی، مدارس غیردولتی اردبیل مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

مدارس غیردولتی اردبیل مورد ارزیابی قرار می‌گیرند

احمد ناصری شامگاه سه‌شنبه در جلسه هماهنگی ارتقای خدمات آموزشی در مناطق و نواحی مختلف استان اردبیل اظهار کرد: برای کسب موفقیت‌های بیشتر در آزمون کنکور سال آینده نیازمند انجام برنامه‌ریزی مستمر و مناسبی هستیم و در این مسیر باید جوانان با بهره‌گیری از منابع درون سازمانی از آمادگی‌های لازم بهره‌مند شوند.

وی افزود: در زمانی که شاهد جابجا شدن فضاهای آموزشی در استان هستیم، می‌بایست هویت اصلی مدارس حفظ شود تا افرادی که قصد مراجعه به این مراکز را دارند در یافتن مکان آموزشی مورد نظر دچار سردرگمی نگردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: مدارس غیردولتی تعداد قابل توجهی از دانش‌آموزان را تحت پوشش خود قرار داده و باید در این مدارس با توجه قرار دادن افزایش کیفیت آموزشی برای اعتلای نظام تربیتی و فرهنگی و کسب موفقیت‌های بیشتر در آزمون‌های مختلف علمی و تحصیلی تلاش شود.

ناصری ادامه داد: فعالیت مدارس غیردولتی به منظور کسب موفقیت در شاخص‌های مورد نیاز باید مورد واکاوی و بررسی‌های همه جانبه قرار گیرد تا با رفع مشکلات در شاخص‌های تربیتی و آموزشی به آنچه که مدنظر است، دست یابیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی به اهمیت پایه تحصیلی دوازدهم تأکید کرد و اظهار داشت: با هدف استقرار یافتن مطلوب این پایه و ایجاد حساسیت مناسب در بین اولیا، مدیران و دانش‌آموزان می‌بایست اهمیت این مقطع و حساسیت آن بازگو شود و بر اساس برنامه‌ریزی‌های منظم آموزشی برای کسب نتایج مورد نظر علمی و تحصیلی گام برداشته شود.