جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

محور خلخال - پونل تا اطلاع ثانوی مسدود شد - خبر

 

 

محور خلخال - پونل تا اطلاع ثانوی مسدود شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: محور خلخال - پونل به دلیل ایمنی ناکافی تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

محور خلخال - پونل تا اطلاع ثانوی مسدود شد
کلیم‌الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: محور خلخال - پونل به دلیل نداشتن ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است و راه منتهی اردبیل به گیلان از این جاده فعلا بسته است که با در نظر گرفتن شرایط جوی و نیز نامناسب بودن وضعیت جاده‌ها این تصمیمات اخذ می‌شود.
 
او با اشاره به این که به جز این محور تمامی محور‌ها باز بوده و تردد در تمامی آن‌ها جریان دارد، بیان کرد: تمهیدات لازم در راستای ارائه خدمات به رانندگان و ترددکنندگان در محور‌های مواصلاتی استان با همکاری راهداری و جمعیت هلال احمر استان با جدیت ادامه دارد.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: از هم‌استانی‌ها انتظار می‌رود برای حفظ جان خود و دیگران از سفر‌های غیرضروری به شدّت پرهیز کنند و تا حد امکان آن را به زمان دیگری موکول کنند چرا که هم‌اکنون کولاک و یخبندان و برودت هوا عبور و مرور را با اختلال مواجه کرده است.
 
وثوقی ادامه داد: احتمال صعود بهمن در ارتفاعات نیز از دیگر مواردی است که اهمیت مسئله را چندین برابر می‌کند که به همین منظور انتظار می‌رود رانندگان قبل از سفر از وضعیت جاده‌های استان با سامانه ۱۴۱ آگاه شوند.