سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

محور خلخال به پونل مسدود است - خبر

 

 

محور خلخال به پونل مسدود است

محور خلخال به پونل بدلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانویه مسدود است.

محور خلخال به پونل مسدود است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کلیم‌الله وثوقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: محور خلخال به پونل در منطقه حفاظتی استان گیلان بدلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.
 
وی افزود: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی راهداری استان در حال حاضر تمامی محور‌های مواصلاتی استان باز و تردد در آن‌ها جریان دارد.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: پدیده غالب جوی در اکثر محور‌های استان آسمانی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد گزارش شده است که انتظار داریم هموطنان از سفر‌های غیرضرور اجتناب کنند.
 
وثوقی تصریح کرد: هموطنانی که قصد عبور از محور‌های کوهستانی را دارند از به همراه داشتن لوازم و تجهیزات زمستانی اطمینان حاصل کنند و قبل از سفر با تماس به سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل نقل جاده‌ای استان اردبیل از آخرین وضعیت راه‌ها اطلاع حاصل کنند.
 
وی افزود: نیرو‌های خدماتی و امدادی با استفاده از حداکثر توان اجرایی و امکانات موجود، آماده ارائه خدمات مضاعف در ایام زمستان به هم‌وطنان در محور‌های مواصلاتی استان هستند تا مردم در آرامش و آسایش در این محور‌ها تردد کنند.