جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

محور خلخال به اسالم و محور خلخال به پونل باز است - خبر

 

 

محور خلخال به اسالم و محور خلخال به پونل باز است

رئیس اداره راه و شهرسازی خلخال گفت: با تلاش راهداران محور خلخال به اسالم و خلخال به پونل باز است و هیچ محور مسدود در جنوب استان اردبیل نداریم.

محور خلخال به اسالم و محور خلخال به پونل باز است

 در شامگاه سومین روز از بهار و قدم به چهارمین روز از نوروز 94 علیرغم بارش سنگین برف در ارتفاعات شهرستان خلخال محورهای ارتباطی خلخال به اسالم و خلخال به پونل باز است.

در تمامی حوزه استحفاظی شهرستان خلخال راهداران از شب گذشته بیش از 10 مرتبه حوزه استحفاظی خلخال - اسالم و خلخال - پونل تا نزدیکی محله زندانه را برفروبی و بازگشایی کردند.

در شهرستان خلخال بارش برف تا ظهر دوشنبه سوم فروردین ادامه داشت و راهداران و امدادگران در پایگاه راهدارخانه شهید غنیمت اسدی، گردنه الماس و پایگاه جاده‌ای امداد و نجات شهدای مجره در گردنه الماس شب سختی را داشتند.

بیش از 300 خودروی گرفتار در برف در شبانه روز گذشته نجات یافته‌اند که اکثر مشکلات رانندگان در نداشتن زنجیر چرخ و عدم آشنایی به مسیر بوده که با کمک راهداران و امدادگران این مسافران به مسیرهای خود راهنمایی شدند.

همچنین امدادگران با حضور چهار دستگاه آمبولانس، خودروی ست امداد و نجات و خودرو‌های کمک‌دار مسافران گرفتار در برف را به پایگاه امداد و نجات انتقال و اسکان دادند.