جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

محور خلخال به اسالم خط‌کشی شد - خبر

 

 

محور خلخال به اسالم خط‌کشی شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خلخال گفت: محور خلخال به اسالم در حوزه استحفاظی شهرستان خلخال خط‌کشی شد.

محور خلخال به اسالم خط‌کشی شد

علی نادری عصر امروز در بازدید از محور خلخال به اسالم و خلخال به شاهرود اظهار کرد: با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان و حضور خودروی خط‌کشی در شهرستان خلخال، محور خلخال به اسالم در حوزه استحفاظی شهرستان خلخال خط‌کشی شد.

وی تصریح کرد: دو اکیپ‌ از راهداران مجهز به سیستم شستشوی تابلو‌ها در مسیر‌های خلخال به اسالم، خلخال به شاهرود، خلخال به هشتجین و خلخال به اردبیل اقدام به شستشوی تابلوهای راهنمایی و رانندگی در مسیر کردند.

رئیس اداره راه و شهرسازی خلخال از اعزام اکیپ فنی برق به مسیر خلخال به اسالم و مسیر یاد شده خبر داد و گفت: کلیه چراغ‌های راهنما و چشمک‌زن تعیین مسیر و چراغ قرمز در مسیر‌ها و خطر‌ها بررسی و لامپ‌های معیوب در شهرستان خلخال تعویض شد.

نادری در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با مساعد بودن هوا، راهداران شهرستان خلخال در تلاش هستند تا مسیر خلخال به اسالم در بهترین وضعیت در حوزه استحفاظی در اختیار مسافران و گردشگران و رانندگان باشد و کشیک نوروزی اداره راه و شهرسازی نیز تعیین و تاکید بر خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران در اولویت راهداران قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مسیر خلخال به اسالم از لحاظ روشنایی مسیر، خط‌کشی و شستشوی تابلوها توسط راهداران زحمتکش اداره راه و شهرسازی شهرستان خلخال آماده شد ولی متاسفانه در ادامه محور خلخال به اسالم در ابتدای حوزه گیلان خبری از خط‌کشی‌ و خدمات به مسافران نیست و مسافران در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از وضعیت نامناسب آسفالت در حوزه گیلان گله‌مند بودند.

مسافران و رانندگان عبوری در مورد کیفیت پایین آسفالت در خروجی از اسالم و داخل جنگل یاد شده گفتند: ماشین‌ها با چند بار تردد از این محور دچار عیب و نقص می‌شوند.