جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

محورهای مواصلاتی اردبیل زیر ذره‌بین پلیس، راهداری و هلال احمر - خبر

 

 

محورهای مواصلاتی اردبیل زیر ذره‌بین پلیس، راهداری و هلال احمر

معاون عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه طرح ترافیک زمستانی تا اسفند ماه امسال در اردبیل اجرا می‌شود، گفت: با اجرای این طرح محورهای مواصلاتی اردبیل زیر ذره‌بین پلیس، راهداری و هلال احمر می‌رود.

محورهای مواصلاتی اردبیل زیر ذره‌بین پلیس، راهداری و هلال احمر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهروز ندایی گفت: همزمان با سراسر کشور و با حضور دستگاه‌های مربوطه از جمله پلیس راه ، اورژانس و هلال احمر طرح ترافیک زمستانی در اردبیل نیز آغاز شده است.

وی گفت: استان اردبیل جزو استان‌های کشور هستیم و مناطق صعب العبور است و به همین دلیل همزمان با سراسر کشور در اردبیل نیز با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط از امروز آغار می‌شود و تا اسفند ماه آغاز می‌یابد.

معاون عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: با توجه به این که تلاش‌های زیادی توسط دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه گردشگری انجام گرفته است تا امسال شاهد تامین امنیت مسافران از سراسر کشور به اردبیل باشیم.

ندایی اظهار کرد: اجرای چنین طرح‌هایی سبب می‌شود مسافران با ایمنی و اطمینان خاطر به استان سفر کنند و در این طرح 450 تیم با دستگاه‌های مختلف به بیش از یک هزار نفر از مسافران و رانندگان خدمات ارائه خواهند داد.

وی اظهار کرد: در سال‌های گذشته اجرای این طرح با موفقیت اجرا شده بود و امیدواریم امسال شاهد این باشیم که راننده‌ها تلفات کم در مسافرت‌های خود داشته باشند.

ندایی با اشاره به اینکه شهرهای استان اردبیل اغلب گردشگر پذیر هستند اظهار کرد: انتظار می‌رود امسال شاهد افزایش و رشد گردشگر و مسافر در سطح استان باشیم و در طرح زمستانی امسال درمجموع 90هزار نفر روز شرکت خواهند داشت.