جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

محموله کمک‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به مناطق سیل‌زده استان اردبیل رسید - خبر

 

 

محموله کمک‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به مناطق سیل‌زده استان اردبیل رسید

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی‌(ره) کشور گفت: براساس برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده به منظور امدادرسانی به مردم سیل‌زده استان اردبیل محموله کمک‌رسانی امروز به مناطق سیل‌زده این استان رسید.

محموله کمک‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به مناطق سیل‌زده استان اردبیل رسید
 محمد تراکمه عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در روزهای گذشته به دنبال بارش شدید باران و وقوع سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی از مناطق استان اردبیل بوده‌ایم که برنامه ریزی برای امدادرسانی به این مناطق انجام می‌شود.
 
وی از ارسال محموله‌های کمک‌ فوری به استان اردبیل خبر داد و افزود: بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده به منظور امدادرسانی به مردم سیل‌زده استان محموله کمک رسانی امروز به مناطق سیل زده این استان رسید.
 
تراکمه با اشاره به توزیع مستمر بسته‌های کمکی در بین مردم تصریح کرد: توزیع مستمر بسته‌های کمکی در بین مردم سیل زده مناطق مختلف استان اردبیل به ویژه در شهرستان خلخال به همت نیروهای جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در دستور کار قرار گرفته است.
 
مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی‌(ره) کشور با تاکید بر حمایت همه جانبه از سیل‌زدگان بیان کرد: این محموله‌های کمکی حاوی بسته‌های غذایی 72 ساعته و آب معدنی است که تداوم خواهد داشت.
 
وی ایجاد قرارگاه خدمت‌رسانی در منطقه سیل زده استان اردبیل را ضروری دانست و اظهار کرد:‌ ایجاد قرارگاه خدمت‌رسانی در منطقه سیل زده استان اردبیل ضروری است که در این راستا ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اقدامات لازم را برای راه‌اندازی آن در سریع‌ترین زمان انجام می‌دهد.