رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

محمدباقر نوبخت هفته آینده به اردبیل سفر می کند - خبر

 

 

محمدباقر نوبخت هفته آینده به اردبیل سفر می کند

مدیرکل دفتر استاندارو روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: با دعوت و مذاکره تلفنی استاندار اردبیل دکتر محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه هفته آینده به استان سفر می کند.

محمدباقر نوبخت هفته آینده به اردبیل سفر می کند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرهاد عظیمی افزود: مجید خدابخش با هدف بررسی ویژه موضوع طرح راه آهن اردبیل در نامه ای از آقای نوبخت برای سفر به اردبیل دعوت کرده و این امر در تماس و مذاکره تلفنی وی با نوبخت نهایی و زمان آن برای هفته آتی تعیین شد.

وی با بیان اینکه قرار است دکتر نوبخت به همراه یک هیات کارشناسی و اقتصادی به استان اردبیل سفر کند، اظهار کرد: انتظار می رود این سفر برای اهالی استان دستاورد خوبی بویِژه در زمینه طرح راه آهن داشته باشد.

مدیرکل دفتر استاندارو روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: در جریان این سفر نوبخت از طرح راه آهن اردبیل - میانه بازدید خواهد کرد.

عظیمی اضافه کرد: در ماه های اخیر استاندار اردبیل تلاش بسیاری برای افزایش اعتبار طرح راه آهن اردبیل در بودجه سال 96 داشته و مجمع نمایندگان استان نیز همراهی خوبی در این زمینه با وی داشتند.

وی گفت: استاندار اردبیل در نامه ای رسمی از دکتر نوبخت خواستار افزایش اعتبار طرح راه آهن تا 2 هزار میلیارد ریال شد و دولت نیز تخصیص یک هزار میلیارد ریال در قانون بودجه سال 96 را برای این طرح پیش بینی کرده است.

وی با اشاره به اینکه طرح راه آهن به یک مطالبه مردمی در استان تبدیل شده است، افزود: سفر دکتر نوبخت به استان فرصت بسیار خوبی در این تحقق این مطالبه است و بی شک برکات خوبی در پی خواهد داشت.