جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

محلول‌های ضدعفونی در میان متولیان ناوگان اتوبوسرانی توزیع می‌شود - خبر

 

 

محلول‌های ضدعفونی در میان متولیان ناوگان اتوبوسرانی توزیع می‌شود

شهردار اردبیل از توزیع محلول‌های ضدعفونی در میان ناوگان اتوبوسرانی در استان اردبیل خبر داد.

محلول‌های ضدعفونی در میان متولیان ناوگان اتوبوسرانی توزیع می‌شود

حمید لطف‌اللهیان اظهار داشت: شهرداری اردبیل آمادگی کامل برای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی را دارد و محلول‌های شستشو و ضدعفونی در میان متولیان ناوگان اتوبوسرانی توزیع می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل گروه مدیریت پیشگیری از شیوع کرونا در مجموعه شهرداری اردبیل، افزود: اقداماتی متعددی در دو محور همکاری با نهادهای مسئول و اقدامات مستقیم شهرداری برنامه‌ریزی شد که در حال اجرا است و سطوح و دستگیره‌های اتوبوس‌ها در هر شبانه‌روز یکبار بطور مرتب برای پیشگیری از  شیوع ویروس کرونا ضدعفونی می‌شوند.
 

شهردار اردبیل بیان کرد: این کارها با هدف ارتقا امنیت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود و به همکاری با نهادهای مسئول برای در اختیار گذاشتن تمام ظرفیت تبلیغات محیطی شهرداری در سطح شهر و ناوگان اتوبوس‌رانی برای انتشار پیام‌های بهداشتی تاکید کرد.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: تهیه و تحویل مواد ضدعفونی کننده به متولیان ناوگان اتوبوسرانی برای ضدعفونی اتوبوس‌ها، آموزش رانندگان تاکسی برای نحوه ضدعفونی و مراقبت‌های لازم و تهیه مواد ضدعفونی کننده برای پاکبانان برای ضد عفونی دستهای‌شان از جمله اقدامات مستقیم شهرداری است.

وی افزود: تهیه محتوا و چاب بنرهای لازم برای آموزش عمومی و نصب آن در بیش از 150 استند شهری و جلب همکاری کانون‌های تبلیغاتی برای همکاری در انتشار پیام‌های بهداشتی و مراقبتی از تلویزیون‌های شهری و بیلبوردهای تبلیغاتی و استفاده از تلویزیون‌های داخل اتوبوس‌های شهری و فضای اتوبوس‌ها برای انتشار پیام‌های مراقبتی از جمله اقدامات مستقیم شهرداری اردبیل در مقابله با شیوع ویروس کرونا است‌.

شهردار اردبیل با اشاره به ضدعفونی روزانه تمام ساختمان‌های متعلق به شهرداری اردبیل بیان کرد: تمامی فعالیت‌های جمعی سازمان‌های وابسته به شهرداری تعطیل است که لازم به ذکر است گروه ویژه پیشگیری از شیوع کرونا به طور روزانه تا پایان موضوع شیوع این بیماری روزانه فعالیت‌ها را رصد و گزارش دهند.