رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

محفل انس با قرآن با حضور نیروهای مسلح استان اردبیل - خبر

 

 

محفل انس با قرآن با حضور نیروهای مسلح استان اردبیل

به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت و پایداری ، محفل انس با قرآن با حضور نیروهای مسلح در حسینه ثارالله سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد.

محفل انس با قرآن با حضور نیروهای مسلح استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این محفل نورانی پس از قرائت آیات نورانی وحی و اجرای تواشیح ، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان با گرامیداشت سالروز آزادی غرور انگیز خرمشهر گفت : یکی از مولفه های قدرت در نیروهای مسلح کشور ایمان و اعتقاد به خداوند و روحیه ایثار و سلحشوری است که این نیروها را متمایز از نیروهای مسلح جهان کرده است.
سردار بابازاده با تشریح عملیات بیت المقدس و همکاری ارتش ، سپاه ، ژاندامری و بسیج در این عملیات گفت : باز پس گیری خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ 8 سال دفاع مقدس بود و این عملیات موجب ایجاد خود باوری در نیروهای مسلح کشور شد و از آن پس دشمنان هم حساب ویژه ای برای نیروهای نظامی جمهوری اسلامی باز کردند .
وی افزود : رمز پیروزی در آزاد سازی خرمشهر روحیه مقاومت مردم و ایثار و شهادت رزمندگان بود و این مقاومت رمز پیروزی ملت ایران در طول 40 سال گذشته است و در جریانات اخیر هم مردم نشان دادند که با متانت و وقار در مقابل مشکلات مقاومت می کنند تا دشمن طمع دست درازی به ایران را نکند.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان مقاومت در مقابل دشمنان را نه از روی لجاجت بلکه منطبق بر گفتمان قرآن کریم دانست و گفت : با درایت رهبر معظم انقلاب و اتکا به فکر و اندیشه جوانان این مرز و بوم ایران اکنون به قدرتی بدل شده که هیچ نیرویی در جهان جرات تهدید نظامی ایران را ندارد.