جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

محصولات شرکت های دانش بنیان حمایت و به بازار معرفی می شود - خبر

 

 

محصولات شرکت های دانش بنیان حمایت و به بازار معرفی می شود

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: محصولات دانش بنیان در سطح استان اردبیل هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ معرفی به بازارهای مطرح حمایت می شوند.

محصولات شرکت های دانش بنیان حمایت و به بازار معرفی می شود

قاسم رحیمی، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: همزمان با شروع هفته پژوهش، نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار شرکت در استان اردبیل برگزار شد.

او ادامه داد: در این نمایشگاه که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد؛ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز همانند سال‌های گذشته با در اختیار گرفتن غرفه‌ای آخرین دستاورد‌های واحد‌های تولیدی این استان از جمله محصولات شرکت دارو‌های گیاهی ساجد و مزرعه آرتان را به نمایش گذاشت.

رحیمی با تاکید داشتن اولویت معرفی محصولات واحد‌های تولیدی دانش بنیان خاطر نشان کرد: در طول مدت برپایی این نمایشگاه، کارشناسان متعددی حضور داشته و به معرفی و توضیح ابعاد علمی و فنی محصولات به نمایش گذاشته شده در غرفه این اداره کل پرداختند.

 او افزود: نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل از تاریخ ۱۷ تا ۲۱ آذرماه از ساعت ۹ الی ۱۷ بعد از ظهر در دانشگاه محقق اردبیلی برپا شد و با توجه به استقبال چشمگیر مردم توانستیم در معرفی و تبلیغ محصولات تولید شده در این استان به خوبی ظاهر شویم.