سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

محرومیت‌‌زدایی شاهکار انقلاب اسلامی در سه دهه گذشته است - خبر

 

 

محرومیت‌‌زدایی شاهکار انقلاب اسلامی در سه دهه گذشته است

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: محرومیت‌‌زدایی شاهکار انقلاب اسلامی در سه دهه گذشته است.

محرومیت‌‌زدایی شاهکار انقلاب اسلامی در سه دهه گذشته است

جواد زنجانی عصر امروز در جشن پیروزی انقلاب اسلامی که در روستای سلطان‌آباد بخش مرکزی برگزار شد، اظهار کرد: 450 میلیون تومان برای آب شرب و بهسازی معابر روستای سلطان‌آباد هزینه شده است.

وی تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده 250 میلیون تومان برای آب شرب و 200 میلیون تومان برای بهسازی معابر و طرح هادی این روستا هزینه شده است.

فرماندار اردبیل اضافه کرد: با تلاش مسئولان ارشد استان و با ارائه مشوق‌های لازم مسئله صادرات سیب‌زمینی اردبیل در حال پیگیری و دستور کار است که با پیگیری‌های لازم به سرانجام و نتیجه مثبت می‌رسد تا مشکل سیب‌زمینی‌کاران نیز حل شود.

زنجانی، تلاش دولت «تدبیر و امید» و خدمتگزاران مردم را تلاش در عمران و آبادانی و افزایش درآمد روستاییان عنوان کرد و افزود: جهت خشکسالی و شرایط جوی موجود باید در حوزه آب در همه زمینه‌ها صرفه‌جویی لازم را انجام دهیم و این همانا اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری است که روستاییان سهم بسزایی در تولید و رونق اقتصادی دارند و حفاظت از منابع آب، خاک و استفاده از طرح‌ها و شیوه‌های جدید و نو که می‌تواند ما را در رسیدن به اقتصاد مقاومتی یاری دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در مراسمی دیگر به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار اردبیل و مسئولان شرکت گاز مراسم کلنگ‌زنی و عملیات گازرسانی به روستاهای سرخانلو - چات قیه با اعتبار بالغ بر 350 میلیون تومان آغاز شد.

در این پروژه 61 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند و 61 مورد علمک نصب می‌شود.