جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

محدودیت‌های کرونایی در پارس آباد مغان/ همکاری مردم برای خروج از وضعیت کرونایی فعلی ضروری است - خبر

 

 

محدودیت‌های کرونایی در پارس آباد مغان/ همکاری مردم برای خروج از وضعیت کرونایی فعلی ضروری است

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: به‌منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و براساس دستورالعمل کشوری، از اول آذرماه محدودیت‌های کرونایی در سطح شهرستان پارس آباد اجرا می‌شود.

محدودیت‌های کرونایی در پارس آباد مغان/ همکاری مردم برای خروج از وضعیت کرونایی فعلی ضروری است

ابراهیم امامی اظهار کرد: از یک آذر ماه، محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و کاهش تردد خودروها در خیابان‌های شهر پارس آباد اجرا می‌شود.

وی افزود: هسته اصلی شهر پارس آباد از اول آذرماه با استفاده از موانع بتنی به مدت دو هفته مسدود می‌شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد بیان کرد: از اول آذرماه محدودیت‌های ترافیکی در شهرستان پارس اباد اجرا می‌شود و با اجرای طرح جدید ۲هفته‌ای، ورود خودروهای غیربومی به شهر پارس آباد ممنوع و متخلفان یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

وی تصریح کرد: براساس دستورالعمل کشوری مقابله با کرونا، از ساعت ۹ شب تا ۴ بامداد تردد در شهر پارس آباد ممنوع و متخلفان ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

امامی ادامه داد: شهرستان پارس آباد در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و نیازمند مشارکت و همکاری همه برای خروج از  این بحران هستیم.

فرماندار پارس آباد مغان افزود: غربالگری و شناسایی بیماران در قالب (طرح محلات)  به کمک بسیج، هلال احمر، فرمانداری‌ و سایر ادارات در سطح وسیع در محلات اجرا خواهد شد.

وی اذعان داشت: مراکز تولیدی و بانک‌ها در این ایام فعال بوده و ادارات تعطیل نیستند، اما با یک سوم کارکنان و یا کمتر به فعالیت خود ادامه خواهند داد.