سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت‌های ترافیکی رژه روز ارتش در اردبیل اعلام شد - خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی رژه روز ارتش در اردبیل اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی رژه روز ارتش توسط پلیس راهور اردبیل اعلام شد.

محدودیت‌های ترافیکی رژه روز ارتش در اردبیل اعلام شد

رئیس پلیس راهور اردبیل عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری رژه روز 29 فروردین در اردبیل اظهار کرد: با توجه به اینکه این رژه در میدان ارتش و در محدوده ایستگاه سرعین تا میدان بسیج اردبیل برگزار می‌شود، از ساعت 24 امشب محدودیت‌ها و ممنوعیت توقف خودروها را در مسیر برگزاری رژه شاهد خواهیم بود.

وحید علیپور تصریح کرد: از هموطنان انتظار داریم در مسیر میدان بسیج تا ایستگاه سرعین از توقف خودروها پرهیز کرده و امکان برگزاری مطلوب‌تر آیین رژه را در روز ارتش جمهوری اسلامی ایران فراهم کنند.

وی گفت: از ساعت هفت صبح فردا 29 فروردین ممنوعیت تردد خودروها در محدوده میدان بسیج تا ایستگاه سرعین اعمال می‌شود که این محدودیت شامل خیابان‌های اصلی و فرعی منتهی به ایستگاه سرعین، میدان ارتش و میدان بسیج اردبیل است.

رئیس پلیس راهور اردبیل افزود: رانندگان و هموطنانی که در این مسیر تردد می‌کنند، می‌توانند از مسیرهای جایگزین حاشیه رودخانه بالیقلو استفاده کرده و به محل کار و شغل خود برسند.

به گزارش خبرگزاری فارس، رژه نیروهای مسلح به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران فردا از ساعت 9 صبح در خیابان ارتش مابین ایستگاه سرعین تا میدان بسیج اردبیل با حضور نیروهای مسلح برگزار شده و نیروهای مسلح توان خود را به نمایش می‌گذارند.