سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی علیه آشوبگران در اردبیل اعلام شد - خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی علیه آشوبگران در اردبیل اعلام شد

رئیس پلیس راهور اردبیل از اعمال تمهیدات ترافیکی در راهپیمایی علیه آشوبگران در روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه در اردبیل خبر داد.

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی علیه آشوبگران در اردبیل اعلام شد

سرهنگ وحید علیپور، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اردبیل گفت: محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی علیه آشوبگران در روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه در اردبیل اعمال خواهد شد.

او افزود: محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی علیه آشوبگران و اختشاشگران در روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه از ساعت ۸ صبح در اردبیل اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اردبیل بیان کرد: محدودیت‌های ترافیکی در طول خیابان امام (ره) محدوده ایستگاه سرعین تا میدان امام حسین (ع) و همچنین طول خیابان نائبی از محدوده ۱۵ خرداد تا میدان شریعتی و تمامی معابر منتهی به طول خیابان امام (ره) اعمال خواهد شد.

علیپور تصریح کرد: از ساکنان محدوده‌های اعلامی تقاضا می‌شود از پارک خودرو‌های خود در مسیر و محدوده ترافیکی خودداری کنند چرا که در صورت مشاهده خودرو‌های آن‌ها توسط خودرو بر‌های پلیس راهور از محل خارج و به پارکینگ منتقل می‌شود.

او اظهار کرد: از رانندگان تقاضا می‌شود از پارک خودروی خود در طول مسیر راهپیمایی خودداری کنند همچنین برای روان‌سازی ترافیک با پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.