سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت‌های ترافیکی در اردبیل اعلام شد - خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی در اردبیل اعلام شد

در آستانه برگزاری راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، پلیس راهور اردبیل محدودیت‌های ترافیکی را در خیابان‌ها و مسیرهای اصلی راهپیمایی اعمال می‌کند.

محدودیت‌های ترافیکی در اردبیل اعلام شد

فرمانده پلیس راهور اردبیل عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 13 آبان در اردبیل اظهار کرد: از ساعت هشت صبح فردا در مسیر راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان از ایستگاه سرعین تا خیابان امام حسین در طول مسیر خیابان امام (ره) در اردبیل و خیابان‌های همجوار محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.

وحید علیپور تصریح کرد: با توجه به اینکه راهپیمایی از ساعت 10 صبح و برای برادران از مسیر ایستگاه سرعین و خواهران از خیابان امام خامنه‌ای و میدان شریعتی آغاز می‌شود، در طول این خیابان و مسیرهای منتهی به هسته مرکزی شهر تردد خودروها ممنوع است و تا پایان راهپیمایی امکان تردد در این مسیرها وجود ندارد.

وی از رانندگان خواست تا از پارک کردن خودرو در این مسیر جلوگیری کنند و امکان برگزاری با شکوه راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان را در اردبیل بدهند.

اما شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل نیز با اعلام اینکه راهپیمایی 13 آبان علاوه بر اردبیل در سایر شهرهای استان نیز از ساعت 10 صبح در مسیرهای مشخص شده برگزار می‌شود، بیان کرد:‌ در اردبیل نیز راهپیمایی این روز به میدان مصلای اردبیل منتهی می‌شود تا با قرائت بیانیه و شعارهای انقلابی شاهد سخنرانی استاندار اردبیل در این مراسم باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، دانش‌آموزان،‌ دانشجویان، دستگاه‌های دولتی، نهادها و سازمان‌های انقلابی، اشخاص و افراد حقیقی و حقوقی با صدور بیانیه‌های مختلف از آحاد مردم خواستند تا در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان حضور پیدا کرده و با این حضور خود بار دیگر تو دهنی بزرگی را به آمریکا، رژیم صهیونیستی، جنایت‌های آل‌سعود و حکام فاسد منطقه بزنند.