جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

مجهز شدن گمرک مرزی بیله‌سوار به دستگاه بازرسی ایکس‌ری کامیون - خبر

 

 

مجهز شدن گمرک مرزی بیله‌سوار به دستگاه بازرسی ایکس‌ری کامیون

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته دستگاه بازرسی ایکس‌ری کامیون در گمرک مرزی بیله‌سوار استقرار می‌یابد.

مجهز شدن گمرک مرزی بیله‌سوار به دستگاه بازرسی ایکس‌ری کامیون

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحیمیان معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران  گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته دستگاه بازرسی ایکس‌ری کامیون در گمرک مرزی بیله‌سوار استقرار می‌یابد و در این زمینه تمهیدات لازم و اساسی اندیشیده شده است.

وی با اشاره به این که یکی از مطالبات اساسی در حوزه گمرک بیله‌سوار راه‌اندازی دستگاه ایکس ری کامیون بوده است گفت: در این زمینه اقدامات مناسبی انجام یافته و درصدد هستیم این دستگاه را در گمرک بیله‌سوار راه‌اندازی کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: امروز سفری به استان داشتیم و از نزدیک از گمرک بیله‌سوار بازدید کردیم تا در جریان مشکلات موجود در این ارتباط قرار بگیریم و تصممیات مناسبی را در این زمینه اخذ کنیم.

 وی با اشاره به این که سالانه شاهد ورود هزاران گردشگر خارجی از گمرک بیله‌سوار به ایران هستیم بیان کرد: این گمرک برای ما از اهمیت بالایی برخودار است و درصدد هستیم بتوانیم مشکلات این گمرک را حل کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: گمرک بیله‌سوار یکی از گمرک‌های مهم کشور است که سالانه هزاران گردشگر از این پایانه مرزی به داخل ایران می‌آیند که به همین منظور نیاز است این گمرک به طور استاندارد تجهیز شود.